İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parasız reklam verin

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni açacağım mp3 sitesi için domain lazım eğer istediğim domaini veren birisi olursa reklamını sitemde 1 AY BOYUNCA yayınlamak istiyorum.İlgilenenler bana mail ya da burayla ulaşabilirler...

[email protected]

S

sky

Misafir
ilk bir ay kim ziyaret eder ki seni?

istediğin siteyi söyle, alırım ama 6 ay banner reklamı her bölümde yayınlarsın.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aliucar, niçin bir domaini kendin kayıt etmiyorsun arkadaşım?
yaş problemi varsa cc benzeri gibi, git en dandik türk registrardan (turkticaretdotnet havale ile al domainin problemlerin yoksa git domaini al yahoo.comdan o kadar uğraşıpta bi 5-10 milyona mı kıyamıyorsunuz?

sky, senide maymun iştahlı gördüm.. önce doğru yola sevketsen daha iyi olmazmıydı? negatif cevap gelirsede senin önerini değerlendirirdi.

kolay gelsin..

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben uğraşamak istemiyorum.işte 1 aylık reklam yayınlamak istiyorum.yani bence uygun fiyat 1 aylık reklam 5-10 milyon eder normal değil mi yardım edecekler varsa buyursunlar mail atsınlar

S

sky

Misafir
xmlsr, acele cevap yazdım..
tabii ayıp olmuş ya..

bak aliucari mynet'e gir en güvenli domain kontrolünü de oradan yapabilirsin..
yönlendirme için de dört döndürmezler adamı. 22milyon/yıllık.

W

W3BMASTER

Misafir
puhahaha yeni açılan bir site ise domaine sponsorluk 6ay gider...Domaine verecek paran yoksa açma zaten milyonlarca site var.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
W3BMASTER' Alıntı:
puhahaha yeni açılan bir site ise domaine sponsorluk 6ay gider...Domaine verecek paran yoksa açma zaten milyonlarca site var.

milyonlarca site var ve milyonlarca site daha açılması lazım. herkes böyle başlar bu işe. herkes bi yerden başlamalı ki kendini geliştirebilsin...

ayrıca yeni siteler açılacak ki arada rekabet olacak. ve güçlü olan ayakta kalacak. diğerleri kendi kendine zaten yok olacaktır...

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler

Muratcirpiciya teşekkür ederim güzel cevabından dolayı.Bakalım rekabette kim ayakta olacak çok yakında görücez.domainsiz açcam siteyi

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
aliucar' Alıntı:
Muratcirpiciya teşekkür ederim güzel cevabından dolayı.Bakalım rekabette kim ayakta olacak çok yakında görücez.domainsiz açcam siteyi
Güzel arkadasim domain problem degil bence. Ancak arkadaslarinda dedigi gibi Domain icin 5 / 10 milyon vermiyorsan acıkcası Host icin hic vermezsin. MP3 Sitesinede kolay kolay hosting sponsoru bulabilecegini zannetmiyorum.
Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5