İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paravan Bloglar Ve SEO

furk@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link-wheel-nedir-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r.png

Bu yazımda hala bile SEO için çok önemli olduğunu düşündüğüm paravan blog faktöründen bahsetmek istiyorum.
Öncelikle Paravan Blog Nedir?

Paravan blog çalışma yapılacak sitemizin içeriği ile benzer içeriği oluşturan bir blog kurarak, bu blog üzerinden ana sitenizine link verip kaliteli backlink elde etme çabasıdır aslında. Bu sayede istediğiniz kelimede yada genel olarak arama motorlarında yükselip index alma hızınızı arttırıp alexa değerinizi düşürebilirsiniz.

Peki Nasıl Kullanırız Bu Paravan Blogları

Şimdi 7 adet blog sistemi önereceğim ve kaliteli bir strateji ile en iyi sonuçları alacağız.. Bunu zamana dağıtıyoruz öncelikle bir anda yüklenmiyoruz dikkat edilecek çok nokta var..

Şimdi buralarda hesap açıyoruz ilk.

Quora.com

Tumblr.com

Blogger.com

WordPress.com

Blog.com

Opera.com

Weebly.com

Buralarda hesabımızı açtıktan sonra izleyeceğimiz strateji doğal olmalı tavsiyem 1 ay boyunca her bloga en az on içerik girmek bunların özgün olmasını tavsiye ederim bununla uğraşmak istemiyorsanız makale yazan arkadaşlardan 70 adet makale satın alabilirsiniz

Şimdi haftada 3 makale giriyoruz önce bloglara

Ardından index alır almaz imliyoruz

Sosyal Medya Ve Seo burada yazdığım işlemleri her blog için yapıyoruz.

Evet 1 ay gibi bir süreden sonra artık paravan bloglarımız yeterince güçlü oldu en azından şimdilik

7 adet blog sistemi tanıttım 7 adet farklı özgün makale yazıyoruz hepside en fazla 2 link çıkışlı ve 2 anahtar kelime olacak şekilde

Bu makaleleri her hafta bir makaleyi sırayla farklı bloglarda yayınlıyoruz ve böylelikle ücretsiz bloglar üzerinden kaliteli ve kalıcı backlink elde etmiş oluyoruz.

Kaynak: http://furkangokcol.com/paravan-bloglar-ve-seo-uzerinde-ki-etkileri.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5