İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parça Kontor Ve Fatura Tahsilat Sİstemi Alınacaktır

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Webmaster Arkadaşlar.İstedeğim parça kontor sitesi özellikleri şu şekildedir.Güncel fatura sorgulama fatura borc ögrenme tüm kurumların faturalara bilgilerini sorgulama parca kontor bayi alt bayi ve 1 den fazla gruplarda bayi oluşturma.AYRICA bayi bize sitemizde bakiye eklemek icin para gonderdiginde bu para bankalar gibi günlük belirleyecegimiz yüzdelik oranlar kazanc elde etme gibi ozellikler yani banka gibi kar parayı verme ozelligi istiyorum bu tür site anasayfa+e-şube olursa cok güzel olur.yada site anasayfadan üyelik bilgilerini kullanarak site üzerin işlem yapılabilir.Sitede en dikkat ceken pozisyon dedigim gibi müsterin bakiyesinde olan mevla günlük bazda banka gibi degerlendirip bayıye farklı bir kazanc yolu acmayı düşünüyorum bunu yapabilecek arkadaş varsa calışmasını istedigi fiyatı odeme seceneklerini özel pm olarak yolarsa sevinirim.(nnot:demo su olmayanlar lütven mesaj atmasın demo calışması şartımdır calışnayı yapan arkadaşın 1 den fazla referansı olması gerekmektedir.Demo site demo admin paneli cvaşışır şekilde m ile gçnderenlerle irtibata gecilecektir.Tüm Webmaster arkadaşlara iyi çalışmalar diler saygılarımı sunarım)

Rwa Soft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylar ve İletişim Bilgilerinizle İletişime Geçerseniz Yardımcı Olabilirim.

Saygılarla .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5