İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parça Kontörcü Geldi

KaRaDaYı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Türkcell,avea ve vodafone parça kontörleri bulunur.fiyat listesi;

Türkcell
25 Kontör - 5 YTL
50 Kontör - 10 YTL

Avea
25 Kontör - 5 YTL
50 Kontör - 10 YTL

Vodafone
25 Kontör - 5.5 YTL
50 Kontör - 10 YTL

Fiyatlarım Yukarıda İsteyenler PM İle Ulaşabilirler..

prodeq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avea'nın kendi 50 kontör tarifesi zaten 9YTL ve satışı var kart olarak.neden senden alınsın ki bu durumda?parça kontör avantajı olduğu sürece iyidir ;)

Ateş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
prodeq'e katiliyorum. ben zarar ettigim surece neden alis veris yapayim ki. biraz daha mantikli olmak lazim.

50 Kontor = 10 YTL butun Operatorlerinde
100 Kontor = 20 YTL oluyor senin mantigina gore

Zaten kontor satis noktalarinda 1 adet 100 Kontor 17.00 TL.

Sana hayirli satislar ;)

KaRaDaYı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Telefonculara Baktım Fiyatlar Böyle İsteyen Alır İstemeyen Almaz.Şuanda 5 Kişi Aldı.(Bu Siteden Değil!)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Telefonculara Baktım Fiyatlar Böyle İsteyen Alır İstemeyen Almaz.Şuanda 5 Kişi Aldı.(Bu Siteden Değil!)

Esnaflık yapıyorsan (en azından) düzgün kelimeler ile insanların gönlünü almayı deneki yarın öbür gün başka bir şey ile yine bu insanların karşısına çıktığın vakit her zaman + 'ın olsun...

Efendilik her zaman iyidir dostum. Unutma...

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaşımız açıklayamamış tam olarak bende cep telefon işi yapıyorum köntör ne kadar küçülse o kadar fiyatı farklı oluyor(artıyor) yani arkadaşın verdiği fiyat doğru 'İsteyen Alır İstemeyen Almaz' kelimesi çok yanlış ozaman konuyu açmaması lazımdı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5