İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Park işi öldümü arkadaşlar ?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba,
askerden döndüğümden beri dikkatimi çekti artık sedo aylık ödemesi gibi başlıkları göremiyorum benim bilmediğim birşeylermi var park işi yalanmı oldu nedir ?

domainimi park edicem ama sedo da domain ekleyemiyorum :S

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
park işi ölmemiştirde artık sedo kullanan azalmıştır. bende zamanında çokca sedo kullandım ama artık hit yapmak yönlendirmek hiç mantıklı gelmiyor

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
şimdi birde fax işleri falan ortaya çıkmış eskiden yoktu böyle birşey :S
elinde sedo hesabı olup kullanmayan varmı ?

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
benim var ama ne alemde hesap hiç bilmiyorum :D 2 yıldır neredeyse hiç giriş yapmadım sedoya

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Important Information!

Your account is not certified!

Certify your account today and gain access to Sedo's services for buying, selling, and parking domains. Certification is required for bidding on domains and for receiving parking payments from Sedo.
Continue to the Certification Process

diyor

sertifikasyon için standart üyelikde bana gönderdikleri pdf dosyasını imzalayıp fax veya maille göndermem gerekiyor

2. seviye üyelikte nüfüs cüzdanı gibi belgelerin taramasını istiyorlar

3. seviye üyelikte 1500 euro depozito istiyorlar

COA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgide kalmadı parada kalmadı sanki :) ama google parkı denemenizi tavsiye ederim.adsense üzerinden çalışıyor getiriside hiç fena değil.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
google park neymiş daha önce hiç duymadım yenimi çıktı bu :S

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo.com avrupa'dan acilan uyeliklerde sadece sms onayi istiyor, Avp'de yasayan arkadasiniz var ise 2 dk icinde actirabilirsiniz.
Ayrica Sedo.com'u Domain Parking icin kullanmanizi tavsiye etmem.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ilgide kalmadı parada kalmadı sanki :) ama google parkı denemenizi tavsiye ederim.adsense üzerinden çalışıyor getiriside hiç fena değil.

Evet ilgide kalmadı artık parada. Böyle 0,xx lerle uğraşacağına adam bir wp site açıyor domaine 3 5 makale bi bot full otomatik spam kasıyor ..

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain parking isinde para kalmadi diyen herkez yaniliyor demektir ve ya Domain parking nasil yapilir bilmiyordur :)

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burada gorulen rakam 15k uzeri domainden elde edilen rakamlardir,DomainLerin cogunlugu Typo/Typins/Premium Domainlerdir,
Domain Parking isi 3-5 domain ile yapilmaz,Hele hele Sitelerden yonlendirilen hitlerle hic yapilmaz.
Gider gelirin cok altindadir. %80 lik kazanc vardir

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Burada gorulen rakam 15k uzeri domainden elde edilen rakamlardir,DomainLerin cogunlugu Typo/Typins/Premium Domainlerdir,
Domain Parking isi 3-5 domain ile yapilmaz,Hele hele Sitelerden yonlendirilen hitlerle hic yapilmaz.
Gider gelirin cok altindadir. %80 lik kazanc vardir

400+ domain var bende hepsinin hemen hemende infoları var google de işe yararmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5