İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

parked ban

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben tr hesabım var ve suan odeme ıslemde yasal olarak ta hıt var redırect olarakta sapasaglam ama ben ılk turk uyelerdenım fark olabılrmı sızce eskı uye olmamada

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan sisteme girilmiyor.

Sorry, an error occured. Please try your request again later.

(sallama kullanıcı adı şifrede denedim yine aynı hatayı veriyor. hesaplarda sorun yok. sitede sorun var)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suan sıstem hataları var oradada yazıyor zaten bu ban degıl genel bır sorundır sabahtan berı bole dun gece saat 4 e kadar gırılıyordu

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
şuan sisteme girilmiyor.

Sorry, an error occured. Please try your request again later.

(sallama kullanıcı adı şifrede denedim yine aynı hatayı veriyor. hesaplarda sorun yok. sitede sorun var)

ehehe belkide ülke olarak banlandık :) dün absürt site koyuyum kaç para verecek die denemiştim tüm ülkeyi yemişim anlaşılan :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acık be kardeslerım uzmeyın kendınızı bukadar paralar yagıyor takır takır

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parked artık Türk IP'lerinden yapılan tıklamaları %90 oranında düşürüyor sanırım.Dünkü yapılan 50 tıklama bir anda 5'e düşmüş.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu olaylar neden hep böyle oluyor anlamıyorum tama rahat durmuyor arkadaşlar fakat bunun cezası herkese çektirilmemeli.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dsgnr , galiba banlanma sebebin bir sitende Ankete katılındıgında parkeddaki sitelerine gidiyordu.

Ondan olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5