İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked.com hakkında soru

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben almadım
Pay Period Status Total
May 16, 2006 - May 31, 2006 No Payment Activity
böyle yazıyor hala neden ödemiyor dersiniz hile falanmı var sanıyor ben anlamadım bu işi çoğu kişide ödeme işlemde diyor

A

Airborne

Misafir
akon' Alıntı:
ben almadım
Pay Period Status Total
May 16, 2006 - May 31, 2006 No Payment Activity
böyle yazıyor hala neden ödemiyor dersiniz hile falanmı var sanıyor ben anlamadım bu işi çoğu kişide ödeme işlemde diyor
Senin ödemeni kabul etmemis. Sanirim sen baskalarina tiklatmistin. Ayni ip yi gördüyse o zaman kabul etmemis olabilir.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım ama ozaman banlaması falan gerekmiyormu ? yani hesap hala açık ne olacak bunun sonu siteler boşunamı parklı duruyor şu anda orada ?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
park edilmiş örnek bi domain yazabilir misiniz? bir de kazanç nasıl, kaç tekile kaç tık oluyo ve ne kadar kazandırıyo..

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
park edilmiş örnek bi domain yazabilir misiniz? bir de kazanç nasıl, kaç tekile kaç tık oluyo ve ne kadar kazandırıyo..

http://www.searchnut.com/?domain=hotmail.com

son domain kısmını istediğin gibi yazabilirsin

Kazanç olarak da ilk günler daha iyi verim alıyosun ama daha sonra biraz daha kazançlar düşüyor. Tıklama başı ort. 0.15 veriyor ama domaine göre değişir. eğer güzel bi domain bulursan reklamlar anasayfada çıkıyor bu da verimi artırır. üye olmak istersen ref'im olabilirsin ;) Tıkla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5