İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked ödemesi gelen?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun :( , banladıklarıyla 50-60bin doların üzerine yatıyorlar ne güzel herseferinde.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen gün gördüm google ye reklam vermiş birileri büyük ihtimal bu yüzden banlıyorlar

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parkta olan domainlerinizin hitlerinde düsme olmuyormu ben 1 hafta bıraktım hit yarıladı cektim parked dan

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olması çok doğal bişey :)
giren kullanıcı ilk başta aradığını bulmayı deniyor. bidaha deniyor sonra bi daha denemiyor.

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanan arkadaşların alacak miktarları filan mı yüksek acaba? Yani miktar ile banlanma arasında bir ilişki varmı?
Çünkü gün sonunda silinen tıklamaların en yüksek oranı verenler arasından seçildiğini biliyorum. Mesela ortalama tıklama ücreti 0.06 ise sonraki gün bakıyorum 3 tıklama silmiş ama 1.5 dolar gitmiş. Yani ortalaması 0.5$ olan 3 tıklama uçup gidiyor bu zaten kalan 25 tıklamaya bedel.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse yeni bir üyelik açacamda şunu soriim aynı ipten ve bilgisayardan tekrar bi üyelik daha açarsam sorun teşkil edermi? ayrıca aynı ödeme bilgileri uye uyelik bilgileri?

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
olması çok doğal bişey :)
giren kullanıcı ilk başta aradığını bulmayı deniyor. bidaha deniyor sonra bi daha denemiyor.

demekki domaini parkta en fazla bırakabilicegimiz süre 2 hafta sonrası kötü olabilir tekrardan toparlanması :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5