İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked'da düşüş var mı?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün parked kazançlarınızda düşme var mı? Kendi otomatik olarak Primary Term değiştirmiş, kazançlar 0,04'e kadar düşmüş. Genel bir düşüş mü diye merak ettim.

M

MasterTR

Misafir
0.03$ a kadar du$tu

bununla ugra$acagima bir iki icerik koyar katreklam koyarim daha fazla para kazanirim bari

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sizin ayarlarınızda falan birşey var bende tek tıklamaya 2.41 dolara kadar çıktı günlük ortalama 0.50 doların altına çok az düşüyor tıklama başına bence biraz araştırıp iyi keyword lar seçmeniz gerekiyor

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vermek isterdim ama üzgünüm :( paylaşmak istemediğimden diil ama bazı büyüklerim paylaşmamam gerektiğini söylediğinden dolayı :) ve sanırım haklılar

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akon' Alıntı:
vermek isterdim ama üzgünüm paylaşmak istemediğimden diil ama bazı büyüklerim paylaşmamam gerektiğini söylediğinden dolayı :) ve sanırım haklılar

Bencede haklılar, herkesle paylaşıp bu sponsoru da kaybetmek istemezsen tabi, başkalarına iyilik edelim derken eldeki bulgurdan olmayalım ;)

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım aynı kelimeyi kullanıyoruz :D
inşallah banlamazlar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece msj yazmış olmak için yazmak böyle olsa gerek dimi phpwarner?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tip insan bunlar ya söyleyecek laf bulamıyorum paylaşmak zorundamıyım yada sen benim refimden üye olmak zorundamısın ? memleketten memnun değilsen çekip gidersin....

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada arkadaşlar parked a be uzantılı domain ekleme kalktımı ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alla alla bende izin vermiyor format uyumlu değil diyor

U

uzaymerkezicom

Misafir
donny e sorun o yanıtlar herhangi bi uzantının yasak olması gibi bişey olamaz.
Subdomainler hariç

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım Türk IP'lerinin click oranlarını düşürdüler.Bugün baktığımda çok fazla düşüş olmuş primary term değişmediği halde...Başka bu sorunu yaşayan varmı?

sozt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başta oranlar aynı görünüyor fakat tarih başındaki * kalktıktan sonra %20 lere varan kesinti oluyor. Dün bayağı geç gelmişti ertesi gün bilgileri. Sanırım bu düzenlemeleri yaptılar.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başta oranlar aynı görünüyor fakat tarih başındaki * kalktıktan sonra %20 lere varan kesinti oluyor. Dün bayağı geç gelmişti ertesi gün bilgileri. Sanırım bu düzenlemeleri yaptılar.

evet dediğin doğru dünkü gelirim benim 4$ civarındaydı bu gün bi baktım dünkü gelirim 0,50$ olmuş herifler resmen tıklamaları törpülüyorlar güzel bir çakallık bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5