İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parking Sayfası

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enom ve Godaddy'den 2 domainim var.Enom'dakini Sedo'nun dns'lerine yönlendirdim,öbürü kendi park sayfasında.Benim öğrenmek istediğim,dışardan bir kullanıcı siteye girmek istediğinde boş bir sayfa veya fotoğraf görüp göremeyeceği.Yani ekranda tıklanacak herhangi bir link olmasını istemiyorum.Belki "Under Construction" veya "Coming Soon" benzeri bir yazı sadece...Hatta mümkünse kendi upload edeceğimiz bir fotoğraf...Mümkün değilse de,var olan kalıplardan seçebileceğimiz sade birşey.Ama ne olursa olsun reklam linki olmamalı

İşleyişi tam bilmediğim için sorum komik veya uçuk gelebilir ama,böyle bir hizmeti veren parking firması var mı? Ben aradım ama bulamadım...

İlginizden ötürü teşekkürler

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting yok şu an ama ilerde güzel bişeyler yapmayı düşünüyorum.zaten reklam istememe sebebim de o..Sonuçta archive.org'da kaydı olacak.. kötü birşey...

Eskiden enom'un öyle bir sayfası vardı,şimdi utanmadan kendi dnslerine reklam alıyorlar

Bilgisi olan için sormak istiyorum bu arada...Yahoo,small business adı altında bi hizmet veriyor.orda buna benzer sayfalar yayınlanabildiğini okudum ama ingilizcem çok iyi olmadığı için yahoo'nun sitesinde bulamadım ayrıntısını...

ns1.yahoo.com,ns2.yahoo.com gibi dnsler veriyor,parking page veriyor ama link vermiyormuş

olduğu kadar artık,napalım...:)

hasanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka görüş açıklayan yok mu?

Peki Google Apps konusunda birşeyler bilen var mı? Bu uygulama domain parkında kullanılabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5