İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parkitnow.Com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

dnturkey

Misafir
Hep Destek Tam Destek.

İnadına parking programı

evet site adresi www.parkitnow.com.

arayüzü pek kullanışlı olmasada paramızı ödeyen bir sponsor.

ben burda 700$ lık ödeme aldım.

artık gizli saklı yok. her şeyi paylaşıyorum. herkes kazansın.
referer kodu yok. bi şe yok. amaç hizmet.

www.parkitnow.com üye olun. domain ekleyin. domain ekledikten sonra size domain i yönlendireceğiniz nsleri size veriyor.

domain ekledikten sonra 3-4 gün içerisinde site çalışmaya başlıyor. goldkey moldkey trafficz domainsponsor şu bu bütün parking sponsorlarını kullanabiliyorsunuz burdan. ödemelerinizi ayın ortasında yapar. yani şubat kazancınızı martın ortasına doğru öder.

herkese bol kazançlar. paralarınız gelince bi domain ısmarlarsınız artık

hehe son cümle şaka tabi ki. bol bol kendinize harcayın .

kolay gelsin...

A

Airborne

Misafir
sagolasin ref in varsa verde refinden üye olalim

@edit
pardon görmedim ref kodu yok demissin.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi kazandıran hangisi acaba? Sen hangisini seçtin?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en iyi kazandıran sponsor diye bir kavram yok aslında. hitin kalitesi önemlisi.
türkiyeden 100 hit gönderirsin, atıyorum 10 dolar alırsın, amerikadan 20 ht gönderirsin, atıyorum 10 dolar alırsın

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce afternic ile çalıştım mesela House'Mi ne vardı çok az veriyordu ama domainsponsor cok veriordu. Bu açıdan sordum. Bu arada siteye üye olamadım sayfaları görüntülenemiyor.

A

Airborne

Misafir
Mesajimi editleyemedigim icin yaziyorum
dnturkey diger adiyla muratozcirpici bana parked.com u tanittigim icin git kendi ülkende öt burda işin yok diye rep vermis.
Simdi masum ayaklarina mi yatiyorsun hep destek tam destek diye?
Cesaretin varsa evet ben bunu yazdim de.
Bunu yapmasinin nedenide , parked.com u kimse bilmeyecek ve tek kendisi kazanacakti.
Yaziklar olsun diyorum baska birsey demiyorum. Paraya bu kadar muhtac oldugunu bilseydim yardim toplardik. PayPal ile :D

Iyinet Üyelerine Soruyorum;
sizce yaptigi dogru bir davranis mi? Takdir sizlerin

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
dnturkey diger adiyla muratozcirpici bana parked.com u tanittigim icin git kendi ülkende öt burda işin yok diye rep vermis.
Bunu yapmasinin nedenide , parked.com u kimse bilmeyecek ve tek kendisi kazanacakti.
Yaziklar olsun diyorum baska birsey demiyorum. Paraya bu kadar muhtac oldugunu bilseydim yardim toplardik. PayPal ile :D

-rep insanlari tanimadan aşagıyalamazsin. kimse dilenci degil vede sen hayir kurumu degilsin... kiniyorum..

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:

evet paraya ihtiyacım var. paypal adresimi vereyim istiyorsan.

Z

Zion

Misafir
Airborne' Alıntı:

Nerden biliyorsun o amaçla yaptığını? Yoksa zeka okuma özelliği falan mı kazandın?
Adam fikir değiştirmiş olamaz mı?
parkitnow.com'dan tek ödeme alan dnturkey değil, ben kullanmamıştım ama başka ödeme alan da var.
Paraya ihtiyacı olsaydı senin gibi ref linki verirdi. Asıl sen çok aciz olmalısın ki refererlardan gelecek paralarla karnını doyurabilmek için ref linki veriyorsun.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:

paylaşimda bulunmuş camur atmanin alemi yok..
-rep vermesinide haklı buluyorum yarin parked.com Türkiyeyi banlasa bile senin için değişen bişey olmuycak..

D

dnturkey

Misafir
evet arkadaş para lazımsa para toplarız yardım ederiz diyerek kendini hayır kurumu ilan etmişti. ama hala bir cevap alamadım kendisinden...

A

Airborne

Misafir
dnturkey' Alıntı:
evet para lazımsa para toplarız yardım ederiz diyerek kendini hayır kurumu ilan etmişti. ama hala bir cevap alamadım kendisinden...
PayPal adresini ver.
Sadaka mi sana verecegim. Vallahi.

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
PayPal adresini ver.
Sadaka mi sana verecegim. Vallahi.

bana daha fazla para lazım. xxx li rakamlar bekliyorum.

pp adresimi veriyorum özelden. başka yardım yapmak isteyen varsa onlarada vereyim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryeri tartışma ortamına çevirmenize gerek yok burası bilgi paylaşım forumu kavga izlemek için gelmiyoruz...

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışılmamış kücük atışmalar latifeler yapılmış AirBorne -Rep vermişssin saolasın..

ama sadece senin yaptigin insanlar sirtindan para kazanmak. En Azindan dnturkey bunu yapmiyor. Neyse latifeler kavgaya dönmesin.

D

dnturkey

Misafir
evet arkadaşın dediği gibi tartışma yapmıyoruz. arkadaş kendisini hayır kurumu ilan etmiş ve paraya ihtiyacın olduğun bilseydim paypal ile yardım yapardım demiş. bende kendisine özel den paypal adresimi verdim. madem o kadar cömert ve zengin bir insansın ki hiç sanmıyorum. ama bu kadar konuştuğu için herhalde bir bildiği vardır dedim. bekliyoruz bakalım göreceğiz...

A

Airborne

Misafir
dnturkey' Alıntı:
evet arkadaşın dediği gibi tartışma yapmıyoruz. kendisini hayır kurumu ilan etmiş ve paraya ihtiyacın olduğun bilseydim paypal ile yardım yapardım demiş. bende kendisine özel den paypal adresimi verdim. madem o kadar cömert ve zengin bir insansın ki hiç sanmıyorum. ama bu kadar konuştuğu için herhalde bir bildiği vardır dedim. bekliyoruz bakalım göreceğiz...
Yollayacagim miktar 0,01$ :D
Bunu hak ediyorsun cünkü. Suan cok yogunum bir ara yollarim parani.
Ref yayinlamak ayip degil ama bir sponsoru acikladim diye arkadasin üzülmesi cok ayip. Neyse konu uzadida uzadi.
Ben son cümlemi yaziyorum ve noktaliyorum.
dnturkey seni bu tutumundan dolayi kiniyorum. Baskalari kazandigin parana ortak olmasin düsüncesinde oldugun icin.

D

dnturkey

Misafir
Airborne' Alıntı:
Yollayacagim miktar 0,01$ :D
Bunu hak ediyorsun cünkü. Suan cok yogunum bir ara yollarim parani.
Ref yayinlamak ayip degil ama bir sponsoru acikladim diye arkadasin üzülmesi cok ayip. Neyse konu uzadida uzadi.
Ben son cümlemi yaziyorum ve noktaliyorum.
dnturkey seni bu tutumundan dolayi kiniyorum. Baskalari kazandigin parana ortak olmasin düsüncesinde oldugun icin.

evet artık benim konuşmama gerek yok sanırım. her şey ortada.. bir insan bu kadar dönebilir.... ve o kadar yorgun ki paypalı bile açamıyor düşünün...

yazık yazık senin gibi insanların hala olması ne kadar üzücü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5