İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pars Kontör Satış'ta Rakipsiz Fiyatlar!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sektör lideri Pars Kontör Satış'a hoşgeldiniz.

Fiyatlarımız bayiler için geçerli olup, her isteyen bayimiz olabilir. Kontörlerimiz 10 saniye içerisinde yüklenmekte ve 24 saat işlem yapılabilmektedir.

Bu fiyatlardan yararlanabilmek için 1.000 TL para yüklemeniz gerekmektedir.

Vodafone 100 kontör : 16,50 TL
Avea 100 Kontör : 17,35 TL
Turkcell 100 Kontor : 17,10 TL

Pars Kontör Satış'a ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Enis Okur
Genel Müdür

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Web sitenizi alabilirmiyim...
Elinzide sadece kart kontör mü var.
çalışmaya başlamadan önce deneme amaçlı olarak 20 -30 TL gibi meblağlar kabul ediyormusunuz.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitenizi alabilirmiyim...
Elinzide sadece kart kontör mü var.
çalışmaya başlamadan önce deneme amaçlı olarak 20 -30 TL gibi meblağlar kabul ediyormusunuz.

Güvenli sitemiz mevcut ancak tanıtım sitemiz bulunmuyor. Güvenli sitemiz yalnızca hesap sahiplerinin kullanımına açıktır.

Bu fiyatlarla deneme hesabı veremiyoruz çünkü zarar ediyor ayrıca karlılığımızda çok düşük.

İsteyenler bana Özel Mesaj göndererek banka hesap bilgilerini alabilir, ardından 1.000 TL yatırarak servisten hemen faydalanmaya başlayabilir.

İlginize teşekkür ederiz.

Pars Kontör Satış

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlarınız bana çok uygun geldi. Bende parça kontör satıyorum...

Bana site bilgisini, hesap numaralarınızı ve mümkünce cep numaranızı PM ile iletirseniz sevinirim

(Günlük kontör satışım yaklaşım 2000 TL civarındadır. Memnun kalmam durumunda devamlı çalışabiliriz.)

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlarınız bana çok uygun geldi. Bende parça kontör satıyorum...

Bana site bilgisini, hesap numaralarınızı ve mümkünce cep numaranızı PM ile iletirseniz sevinirim

(Günlük kontör satışım yaklaşım 2000 TL civarındadır. Memnun kalmam durumunda devamlı çalışabiliriz.)

Umarım. Satış grafiğiniz oldukça iyi.

Özel Mesajdan görüşelim.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.parskontor.com/sayfalar/ana_sayfa.php

DİKKAT: DOLANDIRICILIKLARA KARŞI ÖNLEM İÇİN BİLGİLENDİRMEK AMAÇLI ANA SAYFAYAMIZA YAZILMIŞTIR,

Tespit ettiğimiz bazı forum sitelerinde Pars Kontor ismini kullanarak hesap numarası istendiğini saptadık. Lütfen dikkatli olalım..

www.parskontor.com DIŞINDA BAŞKA BENZER BİR SİTEDE YADA FORUM SİTELERİNDE HERHANGİ BİR REKLAM / İLAN / ÜYELİĞİMİZ MEVCUT DEĞİLDİR. BİLGİLERİNİZE..

Bu siz misiniz?
İyi calismalar, saygılarımla..

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konu sahibi en son mesaja cevap vermeniz bekleniyor

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.parskontor.com/sayfalar/ana_sayfa.php

Bu siz misiniz?
İyi calismalar, saygılarımla..

Hocam valla çok kötü yaptınız. Adamdan hesap numarası ve iletişim adresi bekliyordum burada ifşa etmek için.

Pars kontör ile sabah görüştüm ve bu tarz bir işlemin dolandırıcılık olduğunu söylediler. Pars Kontörün sahibi ile epey sohbet ettik. Kişiden bana banka hesap numarası gelmesini bekliyordum burada ad soyad iyice belirteym diye. ama bu saatten sonra yapacak tek şey forumdan banlanmasını istemek oluyor sanırım...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bu parça kontorden kaç kişi dolandırıldı kim bilir :)

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlarım,

Şahsımın ve yapmakta olduğum kontör satışının pars kontör adlı siteyle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

İsim tesadüfü olmuştur. Kimseyi rahatsız etmemek amacıyla, adımızı "Sars Kontör Satış" olarak değiştiriyoruz.

Ön talepleri Ö.M. yoluyla almaktayım. Ödemeler aynı gün tek seferde alınacak ve bayilik hesapları tek seferde toplu açılacaktır.

Saygılarımla,

Enis Okur
Sars Kontör Satış

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bu parça kontorden kaç kişi dolandırıldı kim bilir :)

Maalesef. Dolandırıcılıra çok dikkat etmek gerekiyor. Bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlarla ticaret yaparsak sorun olmayacaktır.

Bu yüzden "Sars Kontör Satış" a güvenebilir, rakipsiz fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Saygılarımla,

Enis Okur

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek Duyuru

Bilgilendirme Notu:

Şahsımın ve çalışmalarımın www.parskontor.com adlı siteyle hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Bir isim benzerliği vuku bulmuştur.

Bu konuda siz değerli müşteri ve müşteri adaylarından özür diler, www.parskontor.com adlı sitede yazılan yazının acilen düzeltilmesini rica ederim.

Netice itibariyle, Pars Kontör tescilli bir marka olmayıp, hiçbir ticari kaydı da bulunmamaktadır. Buna itiraz edemeyecekleri gibi, bu ismi kullananları da suçlayamazlar. Tek sahip oldukları internet adresleridir fakat yapılan işe duyulan saygı gereği ismi değiştirmiş bulunuyorum.

Bundan böyle bizi "Sars Kontör Satış" olarak adlandıracaksınız.

Konuyla ilgili türettiğim reklam sloganlarını sizlerle paylaşmak isterim;

(Bir bölümü espiritüel bir mizaçla hazırlanmış olup, gerçeği yansıtmamaktadır.)

Sars Kontör ile sarsılmayın, şaşırmayın, bu fiyatlara kanmayın. (deermişim) (komik bir reklam)
-
Sars Kontör'de Karslıya da kontör var, Newyorkluya da.
-
Sarskozyan Ermeni ise, Sars Kontör %100 Türk. (Din-Dil-Irk ayrımı yapmamaktayız.)
-
Sars sizi bir sarsar, bir daha kendinize gelemezsiniz.
-
Sars Kontör Satış'ın kısaltması "SKS". Haydi gelin öyleyse! Sars'ta her yol var.

Lütfen unutmayalım ki, Sars Kontör Satış kurumsal değerlerden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Enis Okur
Sars Kontör Satış

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
:)

Pars Genel Müdürlükten Satış birimine kadar düştün demek :p

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimleri sarsıcak bakalım bunlar :)

ne kadar ilginç bi mesaj geldi diye sözde firma diye geçinen şahıs ismini değiştiriyor.

firma olsan belgelerin olurdu ayrıca isim değiştirmek o kadar kolay değil.

sizi yetkililere şikayet ediyorum forumdaki.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
he bizde yedik tesadüf :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
iyinet.com üyelerini açık açık yalan beyanlarda bulunarak dolandırmaya çalıştığın için 10 gün süreyle forumdan uzaklaştırdım.
Biz aramızda dürüst insanları görmek istiyoruz, insanlarında iyinet.com üzerinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasını istiyoruz.
Bu kadar kötü bir şekilde pars kontördük, sars olduk gibi bir durumu kabullenmemiz imkansız..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[konu-dışı]
Türkiye'ye Sars mikrobunun bulaşabilmesi üzerine Uğur Dündar Arena'da konuyu gündeme getirmişti.
Sars mikrobunu taşıdıgını söyleyen bir haber elemanı hastaneye gidiyordu.
Danışmaya ilerliyordu..
Gizli Haberci: Kolay gelsin, sars mikrobunu taşıdığımı düşünüyorum, semptomlarını taşıyorum, yardımcı olur musunuz?
Danışmadaki dayı: Tabi tabi, geçin oturun..
G.H.: Fakat maske takmayacak mısınız? Ya gerçekten Sars virüsü varsa bende?
D.D.: (Dişlerini gösterip keh keh lemeye başlar) Sars bizi sarsmaz..
[/konu-dışı]

osahin 10 gün kısa değil mi?
Süresiz atılması üyeliğini kullanamaması daha hayırlı olacaktır.
Saygılarımla.

@Neb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5