İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

partners.goldkey.com

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.goldkey.com bu site hakkında bilginiz varmı nasıl ödeme alan varmı denersem nasıl olur banka wire transver yapıyormuş parking sistemi sedo benzeri bir site sizce nasıl

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim kapattılar hesabımı hiçbirşey de söylemediler telefon numarası da yok arayamadım da ama 70$ bi ödeme almıştım hesabı kapatma nedenleri de büyük ihtimal çok fazla trafik

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapatma genelde yapmıyorlar, gizli politika usulü uzaklaştırıyorlar. Türkiye kliklerini saymıyorlar ve sende kullanamaz hale geliyorsun. 1 ay iyi ödedi ve sonrasında erimeye başladı. 1600 visitors, 2 click 0,08 cent. Tabiiki bizde onları banladık, yani kullanmayı bıraktık :D

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanmaya degmez. Clicklerin cogunu saymiyorlar. Trafik yuksek olursa hemen atiyorlar vs vs.

L

LibRa

Misafir
:) Yapsa DÜkkan Sİzİn :) Ama Yok TÜrkİye'ye KapatmiŞlar Kapilari.. Napalim Şans =)

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitiniz biraz fazla oldugunda kapinin onunde buluyorsunuz kendinizi. Tiklama oranlari cok dusuk. Turkiyeden gelen tiklamalarin yarisi cope gidiyor vs vs.
Sedo bile daha iyi buradan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5