• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Paslanmaz Çelik

esranethizmet

Yasakli Uye
Bilgiler
Katılım
15 Kasım 2016
Mesajlar
100
Reaksiyon
0
Puanları
0
80 Aydır Üye
Paslanmaz Çelik
Hayatımızda önemli rol alan çelik bizim için çok önemli olan bazı eşyaları günümüze getirir. Herkesin isteyeceği şeyler de aldığımız çeliklerin paslanmaz çelik olmasıdır.
Günümüzde her evde olan çeliklerimize dikkat ediyoruz. Paslanmaz çelik çekme boru üretiminde ilerlediğimizi düşünüp sizlere ürünlerimizi sunduk. Paslanmaz çelik boru denince akla gelen ilk firma Özar Metal olmaya başladık. Ürünlerimizin memnuniyeti müşterilerimiz için kıymetlidir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst