İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Patlamaya Hazır Flash Oyun Sitesi + Botextra Hesabı

New.CodeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Oyun oynaSite için istenen fiyat 80 TLdir. Pazarlık payı yoktur
Sitenin aylık getirisi:reklam koymadım.
Sitenin açılış tarihi: 1,5 ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Flash Oyun
Günlük hit sayısı: 20-30
Ziyaretçi kaynağı: Google 54,84% - Bing 32.26%
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1,5 aylık yaşında - 0pr
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile satılıktr. Siteye özel bot extra full otomatik ve özgün sistemli olan yüzlerce bot hediyedir
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress - dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

Kesinlikle ilgisizliğe tabi tutulmuş bir sistem patlamaya hazırdır satış sebebim bölgemizde sezon açıldı turizm işine girdik bilgisayara vakit ayıracak hiç fırsatım yok normal şartlarda bu ay seo çalışması yaptıracaktım. botextra ile tam otomatik özgün içerikler güncel olarak eklenmektedir. eklenen içerikler twitter hesabına özgünleştirilip otomatik atılmaktadır. sitenin ihtiyacı olan tema ve seo. hiç bir seo çalışması yapılmamıştır, bu sebepten ötürü sistem patlamaya hazır bir bomba gibidir. alacak kişi içerik ekleme içerik bulma yada özgün içerik peşinde koşmadan hiç birşeye karışmadan ( tema ve seo dan sonra ) çok güzel paralar kazanabilir.

Ödeme iş bankası, garanti

New.CodeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aciliyetinden dolayı Fiyat aşağı çekilmiştir konu güncel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5