chat ege.net

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ SEZON İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

reyting Tv

Onaylı Üye
Katılım
1 Şub 2017
Mesajlar
151
Yaş
38
Payitaht Abdülhamid yeni sezon 90. bölüme muhteşem başladı. Yangından nasıl kurtuldular ? Baskını nasıl önlediler ?Yeni bölümde neler oldu ?
Koca bir sezonu muhteşem reytinglerle bitiren Payitaht Abdülhamid yeni sezon 90. bölüme muhteşem başladı. Yeni sezona yeni isimlerinde dahil olmasıyla kadrosunu büyüten dizi, oldukça iddialı başladı. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Yangından nasıl kurtuldular ? Bakını nasıl önlediler oldu ?
Payitaht Abdülhamid Son bölümünde neler oldu ?
Payitaht Abdülhamid dizisini geçen sezon sarayda baskın ve yangın içinde bırakmış, paşaların birçoğu da yaralanmıştı. Payitaht Abdülhamid yeni sezon ilk bölümde yangından nasıl kurtuldular, işgal nasıl önlendi onu öğrenmeden başladık. Sarayda Sultan Abdülhamid’in doğum günü merasimi ile başladı. Merasimde Abdülhamid Han, diğer iki kardeşini ve kimsenin bilmediği abisini ahaliye tanıttı.
.....devamı
Kaynak
https://www.reytingtv.com/payitaht-abdulhamid-yeni-sezon-ilk-bolumde-neler-oldu-10532h.html
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst