İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paylaşım Diyarı Ödüllü Çekiliş Konusu

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gifts-icon.png

Küçük bir çekiliş daha yapmak istedim. Ama bu çekilişte ödül olarak webmastercılara ,webmaster bakımından sitelerine faydalı olacak ödüller sunmak istedim.

Çekilişin düzenlendiği site : Paylaşım Diyarı

Çekiliş Linki : Paylaşım Diyarı Ödüllü Çekiliş Konusu

Çekiliş hakları:

*Sadece Paylaşım Diyarı Ödüllü Çekiliş Konusuna katılıyorum şeklinde yorum atmak - 1 Çekiliş Hakkı

Sitenizde & Forumda özgün makale ile konuya link vererek çekilişi tanıtıp,paylaşmak- 4 Çekiliş Hakkı (Her ayrı adres için 4 çekiliş hakkı), örnek 2 farklı adres 8 çekiliş hakkı

Twitter,Facebook,FriendFeed ,vb. gibi sosyal ağlarda paylaşmak (her biri için 1 Çekiliş Hakkı)

- Çekilişe katılmak için : Katılıyorum şeklinde hangi kullanıcı adı ile yorum bıraktıysanız , o üye ismini

+

daha fazla çekiliş hakkı için çekiliş tanıtım makalesi linki ve sosyal ağlar üzerinden paylaşımlarınız varsa eğer paylaşım linklerini ister konuya cevap olarak buradan ister Paylaşım Diyarı Ödüllü Çekiliş Konusuna , yorum olarak belirtmeniz yeterlidir.

Gelelim şanslı kişilere verilecek ödüllere :

**Birinciye : Paylaşım Diyarı'nda Sınırsız Tanıtım Yazısı + 3 Ay 125x125 Banner Reklam Veya 468x60 Dikey Banner Reklam + Dogalhit.com Da 2000 puan

İkinciye : Paylaşım Diyarı'nda Sınırsız Tanıtım Yazısı + 1 Ay 125x125 Banner Reklam + Dogalhit.com Da 1000 Puan

Üçüncüye : 1 Ay 125x125 Banner Reklam

Sitenin alexa , page rank gibi değerlerine bakabilirsiniz.

* Sadece Paylaşım Diyarı Ödüllü Çekiliş Konusuna katılıyorum şeklinde yorum atmak - 1 Çekiliş Hakkı maddesi için :Adil bir çekiliş olması için üye olarak yorum yazanlar çekiliş hakkı kazanır, IP adres kontrolü , sahte hesaplarla fazladan katılımı önlemek , vs. için.

**Birinciye : Paylaşım Diyarı'nda Sınırsız Tanıtım Yazısı + 3 Ay 125x125 Banner Reklam Veya 468x60 Dikey Banner Reklam maddesi için reklam boyutu, kazanan kişinin arzusuna kalacaktır.

Herkese bol şans... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5