paylaşım ve hotfile

abuz89

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,400
Reaction score
34
Merhaba arkadaşlar,A**lt paylaşım yapmak hotfilede son günlerde özellikle intihara kalmak desek yeridir sanırım.
A**ult paylaşım hakkında bazı konularada değinmek istiyorum.
Türk,Yabancı forumlara(özellikle a*ult olanlara) paylaşım yaparsanız dosylarınızın indirlme oranı artacaktır.Haliyle kazancımızda kim bilir belkide premium satacaksınız hiç beklemediğiniz şekilde.Rankınıza bir baktınız üst seviyelere gelmiş.
Ad**lt paylaşım yaparken bunu 1 haftada yapmaya özen gösterin.Kazancınızın 1 haftada 15$ olduğu an hiç beklemeden ücretiniz talep edin ve bu talep günün pazartesiye denk getirmeye çalışın;çünkü hotfile pazartesi ödemeleri yapıyor haftada bir kez.
Sonra bu üzücü bir durum olacak ama eğerki hotfile sizi yakalamadıysa,anlamadıysa a*ult paylaşım yaptığınızı hemen dosyalarım kısmından dosylarınızı silin.sonra hotfile arar,tarar bulur hesabınız zaten kritik aşamada tamda ödeme beklerken kapanmasın.
Ben bu taktikle bayağı hotfile ile oyun oynadım desem yeridir.Bu verdiğim taktikler kesin değildir sizin performansınıza bağlıdır hızlı ve seri şekilde yaparsanız bu işlemleri işi götürürsünüz.Yoksa hotfilenin hesabınızı kapatması an meselesi.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst