İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paylaşımcı Üye Alımları Başlamıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W

w4nted

Misafir
Merhaba arkadaşlar, iyinette yenilikler devam ediyor. Yönetim ekibi olarak biz çalışırken sizlerinde katkıda bulunmanızı bekliyoruz :)

Paylaşım Ekibi ne yapar?

- Paylaşım ekibi üyeleri kendi istedikleri, bilgisi oldukları bölümde yararlı konular açar. ( günde 5-10 konu )
- Cevapsız kalan konularda üyelere yardımcı olmaya çalışır.

Paylaşım Ekibi ne işe yarar?

- Paylaşım ekibinde olanlara özel bir rütbe verilir. Bu rütbeyle beraberde yeni bir rank gelir.
- İyinet yönetimine girebilmek için büyük bir başlangıçtır. Görevinde başarılı olan arkadaşlar moderatörlüğe terfi edebilir.
- 1 ay görevini başarılı bir şekilde yapanlara iyinette gümüş üyelik verilir. (görevini devam ettirdiği sürece ödüllendirilmeye devam eder. )

Paylaşım Ekibine katılmak için ne yapmalıyız?

- Aşağıdaki formu doldurup bana özel mesaj olarak göndereceksiniz.
- Her türlü sorunuzda tekrardan bana ulaşabilirsiniz.

İsim Soyisim:
E-Mail:
Bilgili Olduğunuz Kategoriler:

bunları doldurup bana özel mesaj olarak gönderdiğiniz taktirde olumlu/olumsuz geri dönüş yapacağım, iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5