İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Payoneer Bankamatik Kartı

Emektar55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar arkadaşlar,

İnternet üzerinden iş yapan bir çoğumuz özellikle uluslararası ödemeler konusunda çeşitli zorluklar yaşamaktayız. Bir çoğumuz paypal ile işimizi halletsek de bazen alternatifler daha yararlı olabilir. Payoneer paypal benzeri bir sistem ancak özellikle yurt dışı firmalardan ödeme alma ve Bankamatik kartı ile parayı çekeme artısı ile ön plana çıkıyor.

Payoneer bir çok affiliate ve reklam firmasının ödeme aracı olarak kullanılmakda.
Ayrıca partnerlerden ilk ödemenizi aldıkdan sonra sanal pos olarak kullanıp load adresi ve mailiniz ile kredi kartı ile para almak için de kullanabileceğiniz bir yapısı var. Freelancer.com gibi bir çok free lance sitesinden ödeme almakda kullanılmaktadır.

ABD Banka Hesabı: Payoneer'in en büyük artılarından biri ABD'den sanal banka hesabı veriyor olması. O banka hesabına Örneğin paypaldan abd hesabı olarak ebay vb bir çok siteden para çekebiliyorsunuz. Yani gerçekten Amerika Birleşik Devletlerinde adınıza açılmış bir banka hesabı oluyor ve istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.(Hesaba gelen her parada %1 gibi bir rakam kesip payoneer hesabınıza aktarıyorlar)

Ücretler konusunda :
Yıllık kart hesabı aidatı $29.95 tahsil edilmek . Öncelikle üye olup kartınızı ücretsiz alabiliyorsunuz. İlk gelen ödeme de bu tutarı tahsil ediyor payoneer.
Daha sonrasında atm den çekimler sabit 3.15 $ ücret alıyor. Düşük miktarlar çekildiğinde fazla olsa da atm den tek sefer de 500 $ çektiğiniz çekim maliyeti gerçekten azalıyor. $ veren atmler ( teb, işbankası ve hsbc ) aracılığı ile para çektiğiniz döviz kuru değişim maliyetinden de kurtulabiliyorsunuz. TL olarak ise iş bankasından çekim yapmak en uygun görülüyor.

Bir çok artısı ile denemeye değer olduğunu düşünüyorum.

Refli Üyelik linki : https://share.payoneer.com/nav/ds14...JN5Q4zK7vVxj8Qu5NGj-A58IN04MZJQos6NADa67caJA2

Burada şunu belirtmeliyim refli link aracılığı ile üye olursanız. 100$ lık bir ödeme aldığınızda size de bana 25$ bonus veriyor. Böylelikle ilk yıllık kart ücretini 4.95$ a düşürebilirisiniz.

Refimle üye olan arkadaşlara her konuda yardımcı olmaya hazırım.

Emektar55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bir kaç arkadaş refimle üye olmuş buralarda ise yardımcı olmak isterim.

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Selam dostum ben payoneere senin refinle üye oldum 25$ hesabımda gözüktü teşekkürler faydalı paylaşımın için. Senin yazını okumadna önce paypala kazıklanıyormuşuz kesinlikle çok iyi bir hizmet üstelik banka hesabıma para almadığım için kaydı filanda olmuyor yarın öbürgün vergi işleri filan başıma iş açar diye korkuyordum artık öyle bi korkumda kalmadı.

ZorcocuK

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben aktif olarak kullanıyorum. Özellikle yurt dışındaki reklam firmalarından paypala ödeme alanlar için gerçekten tartışmasız en iyi sistem ben 5 ay önce keşfettim kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. ing bankası atmlerinden günlük 10 bin usd kadar çekebiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5