İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PaypaaaaaaaaaaaaaaaaaL ! :)

H

hibrahim

Misafir
bence o kadar prof değilsindir:) adamlar anlar birde i,mza isityolar fotokopisinini üstüne:)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi ufak tefek püsürler çıkarda fax gidicek zaten önemli olan paypala aktarmak benim için. ama anna kournikova mıdır nedir o kızla çok arkadaşı bazı yerlerde kusursuz buluşturmuşluğum var :) gidip koşa koşa renkli print alıyorlar hemen :D

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
bence o kadar prof değilsindir:) adamlar anlar birde i,mza isityolar fotokopisinini üstüne:)

ne photoshop'cular var iş sahtekarlığa kaldıktan sonra,

birde kredi kartı fotokopisinin ne kadar güvenlik sağladığı tartışılır zaten ama sen zaten yasal olarak hakkın olan sanal kartı kullanıyorsun ki paypal parayı aldıktan sonra fotokopi vs. istemiyor anladığım kadarıyla.

H

hibrahim

Misafir
paypal istemiyor.. ben sadece bazı yerler istiyor demek istedim mesela moneybookers.. mb d eişlem yaparken istiyor..

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar sedonun parayı cekmesi icin kartı girdigimde this card is denied gibi bir hata alıyorum.Sebebi ne olabilir sizce bir tane vakıfbank visa bir de ziraat bankası mastercard denedim olmuyor cekemedi parayı."This card is denied.Please try another card or contact your bank" gibi bir hata veriyor.Kartlar saglam tabiki hep kullandıgım kartlar.
Yardım edebilecek var mı?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıms verified olayı tamam çekilen ismin başında 4 rakamlı bir bölüm var
1234asdasjknsad gibi baştaraftaki 4 haneli kodu girdiğiniz zaman verified oluyorsunuz hemen..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5