İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal 3000$+

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Selamlar,

Eski,sağlam,güvenilir üyelerimizin paypal ihtiyaçları varsa kendilerine yardımcı olabilirim.

Aylık ortalama 3000$ bozdurma hacmine sahip olmanız gerekiyor.

%2 ile bozumu gerçekleştiriyoruz.Kendisinden emin olan ve sürekli çalışabileceği birisini arayan arkadaşlarımıza bir fırsat.

Aylık bozdurma limitimiz yok istediğiniz kadar bozabiliriz.Siz güven verin biz güvence verelim.

Sevgiler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Elinde 1000$ ve üzeri miktarlarda paypalı olan arkadaşlarımız iletişime geçebilirler.
Her daim günceldir bu konu.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Efendim 10000$ paypal hemen alım ihtiyacı bulunuyor.
Bozdurmak isteyen arkadaşlarımıza oran %2 dir

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Selamlar,

Eski,sağlam,güvenilir üyelerimizin paypal ihtiyaçları varsa kendilerine yardımcı olabilirim.

Aylık ortalama 3000$ bozdurma hacmine sahip olmanız gerekiyor.

%2 ile bozumu gerçekleştiriyoruz.Kendisinden emin olan ve sürekli çalışabileceği birisini arayan arkadaşlarımıza bir fırsat.

Aylık bozdurma limitimiz yok istediğiniz kadar bozabiliriz.Siz güven verin biz güvence verelim.

Sevgiler.

3800$ paypal bozdurdum. salı günü vereceğinizi söylediniz. sonra çarşamba günü dediniz. cuma günü oldu hala gelen giden yok.
Msn'den 10 defa mesaj yazdım cevap bile vermiyorsunuz en sonunda buradan yazayım dedim.
umarım ilgilenirsiniz.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
3800$ paypal bozdurdum. salı günü vereceğinizi söylediniz. sonra çarşamba günü dediniz. cuma günü oldu hala gelen giden yok.
Msn'den 10 defa mesaj yazdım cevap bile vermiyorsunuz en sonunda buradan yazayım dedim.
umarım ilgilenirsiniz.

paypal tarafıma iade edilmiştir.
yine tşk ediyorum arkadaşa.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuda yer alan "konu dışı" mesajlar silinmiştir. Lütfen konuyu amaçsız konulara çekmeyiniz. Ticarette bir takım aksaklıklar olabilir önemli olan bunların çözümüdür. Bu çözümleri görerek çözümsüzlük yaratmanın anlamı yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5