İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Alınacaktır! 100 Dolar

cagataywebking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle 3 aylık üyeliğim yok ve 200 mesajıda geçmedim.Affınıza sığınarak bu konuyu açıyorum.Çünki gerçekten ihtiyacım çok acil. Tekrar özür diliyorum forum yöneticilerinden..

Arkadaşlar acilen 100 dolar paypal'a ihtiyacım var şu an yurt dışındayım gönderim estern union ile yapılacaktır. Bana kurunuzu yazarsanız sevinirim. İsterseniz
admin[at]cagatayturgut.com.tr msn adresim'dir.

Sahip olduğum web sitelerim:
www[.]cagatayturgut[.]com.tr
www[.]e-badet[.]com
www[.]cazibeli[.]com

Bunları yazmamın amacı bir nevi referans göstermemdir. Yukarıdada dediğim gibi normal olarak konu açma iznim yok fakat açıyorsamda güven vermem gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederek saygılarımı sunarım. Kolay gelsin arkadaşlar

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nesine.com hesabıma veya işbank hesabıma gönderim yapabiliyorsanız yardımcı olabilirim hocam konumu inceleyin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5