İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal bozarim %6 - %10

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bozmuyorum artik ..
Her gelen heked paypal bozdurmaya calisior..

Saygilar.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki gün kadar önce bana paypal bozdurmak için mesaj atıp daha sonra bu işi yapmaya başlamanız ve benim ilandaki oranlara göre bir ilan yayınlamanız ilginç olmuş (ve şık olmadı tabii, isteseydiniz bilgi verebilirdim..).
başarılar dilerim yine de..

saygılar..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala %15 fix uyguluyorum ama anlaşılan kimse referxchange ve uurz'un oranlarına bakıp benimle çalışmaz artık :( Yine de 100$ altında galiba yine alternatif olmayı sürdürüyorum :)

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ ReferXChange
Evet size geldim $u kadar param var bozarmısınız dedim. Siz bana tamam diyene kadar ben bozdurma yolunu buldum. $uan çok hızlı ve masrafsız paramı bozdurabiliyorum size ihtiyacım kalmayınca sizede Teşekkür maili attım..
Sizle yaptığımız mailleşmede de ben size hiçbir bilgi talebinde bulunmadım. Bilgi istemedim nasıl bozdurabiliyorsunuz diye sormadım.. Bunda şık olmayan hoş olmayan ne gibi bi durum var ? Benim bu iş için sizden bilgi aldığımı mı düşünüyorsunuz? Maillerimi tekrar okumanızı tavsiye ederim. Hiç bir bilgi talebi yok. 2 soru içinde tüm bilgilerimi de vermem saçma olurdu değil mi ?
Sonra madem bozdurabiliyorum forumada yazayım dedim. Benim hiç bi masrafım giderim dezavantajım olmadığı için oranlarımı düşük tuttum.
Ben bunu i$ olarak da görmüyorum. Olursa yardımcı olurum her iki tarafta memnun olur. Sadece yazdım çıkarsa bozarız dedik ta$ atıp elimiz mi yorulacak dedik o kadar...

Bunda büyütülecek ne var ?

Saygılar

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyütmüyorum.
olanı yazdım ben de..

saygılar..

Uurz' Alıntı:
@ ReferXChange
Evet size geldim $u kadar param var bozarmısınız dedim. Siz bana tamam diyene kadar ben bozdurma yolunu buldum. $uan çok hızlı ve masrafsız paramı bozdurabiliyorum size ihtiyacım kalmayınca sizede Teşekkür maili attım..
Sizle yaptığımız mailleşmede de ben size hiçbir bilgi talebinde bulunmadım. Bilgi istemedim nasıl bozdurabiliyorsunuz diye sormadım.. Bunda şık olmayan hoş olmayan ne gibi bi durum var ? Benim bu iş için sizden bilgi aldığımı mı düşünüyorsunuz? Maillerimi tekrar okumanızı tavsiye ederim. Hiç bir bilgi talebi yok. 2 soru içinde tüm bilgilerimi de vermem saçma olurdu değil mi ?
Sonra madem bozdurabiliyorum forumada yazayım dedim. Benim hiç bi masrafım giderim dezavantajım olmadığı için oranlarımı düşük tuttum.
Ben bunu i$ olarak da görmüyorum. Olursa yardımcı olurum her iki tarafta memnun olur. Sadece yazdım çıkarsa bozarız dedik ta$ atıp elimiz mi yorulacak dedik o kadar...

Bunda büyütülecek ne var ?

Saygılar

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben cevabınızı hoş bulmadım.
- "isteseydiniz bilgi verirdim" bu cümleniz ile de benim size para bozdurmak istiyormu$ gibi yakla$ıp bilgi almaya çalı$tığımı belirtiyormu$sunuz gibi anladım.. Açıkcası : "geldi benden bilgi aldı sonra bu işi yapıyor" şeklinde bir hitamda bulunuyorsunuz $eklinde anladım....

Yanlı$ anlamı$ım özür dilerim..
Saygılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uurz sen nasıl bozuyorsun peki parayı madem çok ucuz biz de faydalanalım :p

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bu paypal sadece benden mi komisyon alıyor yine kesti 15 dolar iki hesap actim ikisindede kesiyor para nasil masrafsız paypala para alabilirim beyler acil yardim

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadığım konu önce adama bozdurma için soruyorsun sonra kendin bozan kişi oluyorsun. Yani sanki bankaya gidip kredi talebinde bulunuyorsun 5 dakika sonra kendin kredi dağıtıyon ben bu yazışmalarda bunu anladım. yanlış anlaşılma varsa afola.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Wasger
Evet ReferXChange e gittim param var bozarmısın diye mail attım. Bu arada ben bozdurdum bi Personal Hesap açtım sonra Banka hesap bilgilerimi kabul etti ve hallettim kendi problemimi.. Daha sonra madem bozdurabiliyorum artık bende foruma yazayım dedim.
Türkiyedeyim ailem yurtdı$ında yurtdı$ından bi interaktif banka hesabına bağladım paypali 3 günde gönderiyorlar.

Komisyon kesilmesini istemiyorsanız Personal Account açtırın.
Personel account da bu tarz komisyonlar alınmıyor ama dezavantajı var mı bilmiyorum..

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi