İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal bozdurdum, herif paranın üstüne yattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk sefer için %10 demiştim. fakat sürekli bozduracağımdan ve tüm kazançlarımı paypala yönlendirmeyi düşündüğümden %10 çok geldi. ahmet %7 den bozuyordu sonra %6 falan yapacaktık eğer sürekli bozdurursam. benim istediğim ise %5 ...

zaten paypal ile para alırken bir kesinti oluyor birde %10 sana verince hepten eriyor para. küçük miktarda gözüme batmaz ama ben 500$ birden bozdurcam. %8 bile çok bu miktar için. o yüzden ödemelerimi artık çek ile almaya karar verdim. 15$ alıyor çek başına akbank. belki 1-2 seferden sonra almaz bile.

diğerleride zaten moneybookers a gönderiyorki evlere şenlik, sadece 1.8 euro karşılığında bütün paranız 3-4 günde banka hesabına yatıyor. paypal eğer çek gönderse yada moneybookes tarzı sitelere havale etse ne güzel olur.

yinede teşekkürler.

ReferXchange' Alıntı:
ayıp oluyo:
öncelikle şunu diyim önce para gönderebilmem için param olması lazım. inan nakit hazır bir param yok.
( samimi arkadaşlarım maddi sıkıntılarımı bilirler.)

ayrıca komisyon oranı yüksek değil.
nitekim siz de bu komisyon oranından bozdurmak istemişsiniz.:

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=122413

ortalama %10 ile bozuyorum ne olmasını bekiliyorsunuz bilmiyorum ama mesela %6 ya da 7 diyelim .
o zaman da işte bu tür insanlarla muhattap oluyorsunuz.
ben msn deki bir kişi değilim işin güzelliği bu. paranızı en fazla biraz geç veririm (bir kaç arkadaşa oldu nakit sıkışıklığı yüzünden biraz gecikti)
ama o kadar , ödememezlik yapmam.

güvenen onlarca arkadaşa teşekür ederim..

saygılar.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı diye bahsettiğiniz adamla 2 aydır çalışıyorum ( server kiralamıştım ), ben aksine çok güveniyorum. 10 gün sunucum kapalı oldugu halde iyinete girip konu açmadım :confused: biraz anlayış lütfen :cool:
40 ytl için insan kendisine dolandırıcı dedirtmez, bunu unutmayın!
Ahmet abi yanındayım :rolleyes:

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihfx' Alıntı:
valla ben durumundan sebep böyle yazdım zaten. dedim vefat ettiyse helal olsun yoksa zehir olsun diye.

ama en azından sürekli cevap verse anlarım. hastaydım giremedim diyorsun ahmet... fakat ben seni msn de görüyordum, yada offline iken bakıyodum msn deki yazın değişmiş, yani girip çıkmışsın bişeyler yapmışsın, 5-6 mail attım bir cevap verebilirdin. 30-40 milyon sorun değil, ne 30-40 lar gitti, ama bu insanların hakları seni hastalıktan beter eder.

umarım en kısa zamanda durumu düzeltirsin.
Paranı alamazsan ben ödeyecegim.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizz 1 ytl bile borcun varsa sonuna kadar arkasında duracaksın.o kadar çok güvendiğin ahmet bey sonra verir sana sen öde o zaman bizimkileri

P

Pco

Misafir
cengizzz' Alıntı:
Dolandırıcı diye bahsettiğiniz adamla 2 aydır çalışıyorum ( server kiralamıştım ), ben aksine çok güveniyorum. 10 gün sunucum kapalı oldugu halde iyinete girip konu açmadım :confused: biraz anlayış lütfen :cool:
40 ytl için insan kendisine dolandırıcı dedirtmez, bunu unutmayın!
Ahmet abi yanındayım :rolleyes:

benim sunucum 10 gun kapalı kalıcak vede susucam bu ne demektir bilmem. O senin düşüncen. Herkez senin gibi deyil!

40 ytl için dolandırıcı demezse gelsin versin ? Bu kadar zor mu ? bu adam yalnız mı anası babası yada arkadası yok mu? ona versin parayı yatırsın.Madem gururlu bir insan?

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar herkezin kötü günleri olabiliyor ben 6-7 ay önce paraya para demiyen insandım öyleki günlük 100 milyon harcama yapiyordum 2 gün önce sigara parası bile bulamadım insan siz insan halinden anlamassanız kim anlayacak ahmet iyi bi insan zamanında bende iş yaptım parasal konuda su an sıkıntıda olabilir ahmetin yerinde bende olabilirim herhangi birimizde olabilir. inanıyorum ki durumu düzeltip en kısa zamanda verecek bu borcları. Sizide anlıyorum haklı olarak ama bu kadar sert çıkışmayın arkadaşlar bu ahlar yarın durum gerçekse yakınlarınıza döner.

E

erimkirca

Misafir
hotweb' Alıntı:
Paypal a bir eposta gonder. Eger paypa seni hakli bulursa, ki bu yuksek bir ihtimal, Paypal parani onun hesabindan senin hesabina geri alir.

PayPal diyelimki arkadaşı haklı buldu ve diğer arkadaşın (dolandırıcı olduğu iddia edilen) hesabından o parayı kesmek istedi. Ama arkadaş PayPal hesabındaki parayı çoktan harcamış diyelim. Bu durumda PayPal ne yapar? Aldatan tarafın kredi kartındanmı tahsil eder ücreti yoksa PayPal hesabına yeniden para gelmesinimi bekler ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merSinLi' Alıntı:
arkadaşlar herkezin kötü günleri olabiliyor ben 6-7 ay önce paraya para demiyen insandım öyleki günlük 100 milyon harcama yapiyordum 2 gün önce sigara parası bile bulamadım insan siz insan halinden anlamassanız kim anlayacak ahmet iyi bi insan zamanında bende iş yaptım parasal konuda su an sıkıntıda olabilir ahmetin yerinde bende olabilirim herhangi birimizde olabilir. inanıyorum ki durumu düzeltip en kısa zamanda verecek bu borcları. Sizide anlıyorum haklı olarak ama bu kadar sert çıkışmayın arkadaşlar bu ahlar yarın durum gerçekse yakınlarınıza döner.
tamam bizde birşey demiyoruz zaten ama paraya sıkışık olsa bize paraya sıkışığım şu zaman vereceğim dese daha iyi msn den engelleyip 3 4 kere mail atıp hesap numarasını isteyip yarın yollayacağım diyen birine de böyle çıkışmak gerekiyor ..

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canparlak' Alıntı:
tamam bizde birşey demiyoruz zaten ama paraya sıkışık olsa bize paraya sıkışığım şu zaman vereceğim dese daha iyi msn den engelleyip 3 4 kere mail atıp hesap numarasını isteyip yarın yollayacağım diyen birine de böyle çıkışmak gerekiyor ..
:cool: durumunu anlattı... (inşallah aynı duruma sizde düşersiniz dememek için kendimi zor tutuyorum)

P

Pco

Misafir
arkadaşlar ahmet bey paralarımızı verdi. şu anda herhangi bir sorunumuz yok. Kendisi ile su anda iyi geçiniyoruz :) Hastalıgı bu gunlerde hafifledi. en kısa zamanda iyleşmesini bekliyoruz.

iyi çalışmalar...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pco' Alıntı:
arkadaşlar ahmet bey paralarımızı verdi. şu anda herhangi bir sorunumuz yok. Kendisi ile su anda iyi geçiniyoruz :) Hastalıgı bu gunlerde hafifledi. en kısa zamanda iyleşmesini bekliyoruz.

iyi çalışmalar...
PARAYI ALINCA GÖRÜŞLERİN DEĞŞTİ bakıyorum da.... :cool:

Offf offf ne insanlar var be :D

P

Pco

Misafir
ne görüşü ben ona herhangi küfür veya baska birşey demedim oda biliyor.Ben sadece gerçek olanları yazdım . belki aralarında en sakini benim ona karsı :) istersen ona sorabilirsin.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
40-50 milyon için şuraya iki kelime yazmak, heleki birine damga vurmak... Bunun muhabbetini yapan adam zaten yaşamasın, köprüye gitsin. Adam gelmiş burda yıllardır ismi soyismiyle birşeyler için uğraş veriyor, hiç sanmam bi karton sigara parasını koltuk altı yapsın.

winsock güvenilir biridir. Ben kendisinin sağlık problemleri yaşadığını gayet iyi biliyordum. Düzgün, adam akıllı, işini bilen, reel ticareti bildiğini konuşmalarıyla gayet açık ortaya koyan biri.

Herkes melek değil, orası öyle tabi ama, millete hiç güvenmemekte olmaz. Neyse, sonuçta almışşın paranı, hayır getire.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mesaji ozellikle takip ettim. Simdiye kadar mesaj atmamak icin kendimi zor tutuyordum ama atma gereksinimi duydum.

@winsock 'un realden taniyorum sagolsun sever beni sayar ayni sekilde bende onu sayarim deger de veririm. Onun hakkinda onun icin zerre kadar onemli olmayan para konusundaki ithamlari okudukca inanin onun adina en az onun kadar uzuldum.

@ovetto 'nun dedigi gibi 40-50 icin birini karalamaya gerek yok. Bu forumda benim hakkimi alamadigim 9 kisi var ve hala haklarinda tek kelime kirici mesaj yazmadim. sizin alacaginiz mebla 40 YTL benim x kisisinden alacagim mebla 680 YTL. varin gerisini siz dusunun ...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim istediğim sadece cevap.
siz falanca kişilerden paranızı alamadınız sesde çıkarmadınız. bu iyi bişeymi yani. o kişilere belki başkalarıda para kaptırdı.

ahmet bey bize cevap versin yeter. 1-2 uğrayamayacağım desin tamam. ama biz cevap alamadık, bu durumdada gayet doğal olarak bunu heryerde bağıra bağıra söyleme hakkım var. ayrıca 1-2 gün geçtide yazmadık bunu. belki 1 aydan fazla oldu bekliyorum -ki 1 hafta bile fazla- insan bir cevap verir.

ha parayımı gönderemiyorsun. paypaldan ilgili miktarı geri iade et bana olsun bitsin. parayı alıcaksın kullanıcaksın sonra nakitim yok diyeceksin olacak işmi. biz millete paypal nakit sıkıntısını gidersin diyemi paypal paralarını gönderiyoruz.

yoksa nakitin yada durumunu kestiremiyorsan ve bu yaptığın süreklilik kazanmışsa bu işe girişmeyeceksin.

baksana bi taş attık kuyuya neler çıktı. sunucusu günlerce kapalı kalan başka parasını alamayan, demekki süreklilik kazanmış bu iş, yürümüyor. o zaman yapmayacaksın arkadaşım.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş yaptıgı insanlarda var aralarında burda karalama yaparken dikkat et arkadaşım dedigin insanla 3 ay bende çalıştım hiç bir saygısızlıgını ve parasal bir konusunu görmedim. bu sıralar sıkıntısı olabilir ha şu var sıkıntı yüzünden ödeme yapmadıysa dile getirirsin ama yaptıgı işe veya verdigi emege hakaret etmeye çalışma kırarım kalbini.. takip ediyorum devamlı adamın haber vermemesi sorun eywallah yaptıgı işe verdigi emege hakaret etmeyin şurda bir süre paranızı alamadınız diye bunlar oluyorsa ve o insan saglıgıyla ugraşıyorsa senin yaptıgın ayıp bile halen yazman ayıp yöneticinin bile durumdan haberi varken emegine saygısıylık etme

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek birsey eklemek isterim; Dolandirici insan kalkip cikip benim su kadar kisiye su kadar borcum var ve bu bu durumdan dolayi odeyemedim demez. Bunu hic bir dolandirici yapmaz. Ki dolandirici insan acik adres de vermez.

Saygilar.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz ne diyoruz millet ne diyor yahu. bizim istediğimiz bir cevaptır. ben görürüm sizi aynı şey sizin başınıza gelsin bakalım ne diyeceksiniz.

parası kalan biz suçlu olan yine biz.

anca adını buraya verdikte cevap aldık adamdan. dahada bişey demeyin bunu üstüne.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana yine ödeyeceğim cuma günü en geç dedi hala ödeme yapmadı yani anlamadığım madem yapmayacaksın neden yapacğaım diyorsun 10 kere söyledi belki böyle ..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canparlak' Alıntı:
bana yine ödeyeceğim cuma günü en geç dedi hala ödeme yapmadı yani anlamadığım madem yapmayacaksın neden yapacğaım diyorsun 10 kere söyledi belki böyle ..

Diger arkadaslarin havaleleri yapilmismi diye onlara bir sor istersen soz verdigim gibi herkesin havalesini yaptim sadece senin havale kaldi . Internete senin havaleni yapmak icin girdim fakat sen forumlarda bana dolandirici damgasi vurmak adina hala yaziyorsun . Ya sen insanliktan cikmissin yada biz ayri boyutlardayiz. Banka hesabina havale yapacaktim fakat EFT daha iyi olacak . Pazartesi hesabini kontrol edersin Can Bey .

Iyi calismalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi