İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal bozdurulacaktır!

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şimdiye kadar forumda alışveriş yapmadım o yüzden ufak çaplı bozdurmalardan başlamam gerekiyor sanırım. Kime pm atsam i-trader yok diye potansiyel güvenilmez konumuna düşüyorum. Hak veriyorum tabiki arkadaşlara ama bi yerden başlamak lazım sanırım. Küçük miktarlardan başlayabiliriz.

50$ , 100$ , 150$ bi kaç parça halinde satabilirim.

Not: Bu arada paypal hesabım onaylıdır. ( verified )

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerek kalmadı arkadaşlar Visa kartıma 7 lira kesinti ile sorunsuz bi şekilde geliyo paralar :)

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nası nakit geçmez elime para? +bakiyeyi hiç bir kesinti uygulamadan çekiyorum bankadan :) Ypı Krdi bu arada banka. sadece paypal kesio 5$ gönderme ücreti olarak. başka bir kesinti uygulanmıyor. Ayrıca visa kartım yok diyede üzülmeyin ailenizden herhangi birinin visa kartına aktarabiliosunuz.

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O başlığa yazdım benim bankam küçük paralar için aktarım ücreti almıyor ama orda da yazdığım gibi 3000lira için 26lira aktarma ücreti kesiyor. Çok fazla olmasa gerek. Paypal bozdurma sıkıntısını gidermek için yeterli bence.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
nasıl yani kredi kartınamı çekiyorsun sonra nasıl çekiyorsun biraz anlatırmısın yani kredi kartından nakit çekim yapıp vadesiz hesaba mı aktarıyorsun?
birileride bu bilgiyi para ile satmaya çalışıyor sen şunu açıklarsan bu kişinin amacına ulaşmasını durdurabiliriz..

http://www.r10.net/e-gold-paypal-2c...ypaldeki-paranizi-banka-hesabiniza-cekin.html

paypaldan kredi kartınıza para çekmek için paypal 5 dolar komisyon alıyor. Çekim yaptığınız visa kredi kartınıza para 4 gün sonra geliyor. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartımdaki fazlalığı hesabıma almak istiyorum diye talimat veriyorsunuz. Ertesi gün para normal hesabınıza geçmiş oluyor. Kredi kartınıza gelen parayı normal banka hesabınıza aktarmak için miktar ne kadar büyük olursa olsun hiçbir komisyon almıyorlar. (Garanti Bankası)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
paypaldan kredi kartınıza para çekmek için paypal 5 dolar komisyon alıyor. Çekim yaptığınız visa kredi kartınıza para 4 gün sonra geliyor. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartımdaki fazlalığı hesabıma almak istiyorum diye talimat veriyorsunuz. Ertesi gün para normal hesabınıza geçmiş oluyor. Kredi kartınıza gelen parayı normal banka hesabınıza aktarmak için miktar ne kadar büyük olursa olsun hiçbir komisyon almıyorlar. (Garanti Bankası)

kredi kartının sanal kartına çekiyorum paypaldan. sanal kartan vadesiz hesaba geçirirlermi telefon açıp istesek?

X

Xman

Misafir
Fazlalıkdı talimatdı uğraşmaya gerek yok direk kredi kartıma geliyor para bende gidip kartımla Atm den çekiyorum gelen tutarı ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5