İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hatası

windshair

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar arkadaşlar ,

yeni bir paypal hesabı açtım , ebay üzerinden yaklaşık 900 usd değerinde bir dslr camera almak için çırpınıp duruyorum. hesabı açar açmaz deneme amaçlı 85 usd miktarlı yine ebay üzerinde alışveriş yaptım, sorun yoktu ancak iş büyük işleme gelince ebay ödeme sayfasında paypal şifresi girdikten sonra "buyer and seller paypal account are same" hatası veriyor. aynı kişinin farklı ebay hesabından yine aynı işlemi gbp parabirimi ile denedim ancak sonuç aynı. paypala yazdım cevap olarak " hesapta sorun görünmediğicocies ve cahce temizleyip deneyin "diyordu. denedim yine aynı yine sorun bildirdim bu sefer farklı bi operatör " hesabımı incelediğini ve tüm denemelerimi gördüğünü yazıyor , güvenlik maksatlı vs saçmaladıktan sonra , işlem için bi kaç öneride bulunmuş. farklı kartla denememi , farklı zamanlarda denememi ve farklı bir ülkede işlemi denememi önermiş ." anlayacağınız saçma saçma şeyler. hala sorunun kaynağını çözemedim. elim kolum bağlı iki haftadır bekliyorum. fikri olan var mı ? mesela farklı bi satıcı bulup aynı makineyi üçe beşe bakmadan almaya kalksam aynı sorun oluşur mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi