İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hesabı alınacaktır..

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypal hesabımı kapattığından dolayı kullanmamıyorum ...ebay da satışa devam edebilmek için paypal gerekli..Tercihim paypalda verify olmuş..yani paypal limit koyduktan sonra belgeleri göndererek tekrar akti olmuşlardır...İlgilenenler Özel Mesaj atsın..

NOT:paypalda kayıtlı kredi kartını iptal edebilirsiniz...kesinlikle kullanmıcam..

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal hesabınızı onaylattırabilirim sanal kartla 6 liraya

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypal yüksek satım yapmam gerekçesiyle hesabımı kapattı..1 tane daha açtım ama ip değiştirmem, cookieleri silmem ve yakın isim soyisim ile açmamdan hep dolayı kapatıyor..bende garanti olsun diye başka bir onaylanmış heasp istiyorum....malum paypal satıcılardan ürün sattıklarından kendilerini onaylamaları için belge istiyor...ben 4 satış yaptım ve toplamda 750$ oldu...yüksek fiyatttan dolayı belgeler istendi...1 alıcı da dispute açınca paypal hesabımı kapatma kararı aldı...bende hesabım kapanmasın diye dispute açan alıcıya 76$ ını hemen iade etmiştim...

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal hesabımı sana satabilirim ama ödeme nasıl olucak genelde paypal ile ödeme alıyorum :D 10 cent var :D

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme yasakpara siteleri ile olucak..ben sizin bahs sitesi hesabınıza ödeme yapacağım...ama hesap kaç aylık yada kaç yıllık ve satış için onaylı mı bilmem lazım...yani paypal ın istediği belgeler ibraz edilmiş mi ??

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman ne yazzıkki işime yaramaz...daha doğrusu sizin de işinize yaramaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5