İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Hesabı Alınacaktır

ufuk333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar eskiden paypal hesaplarında şu özellik vardı:

Hesabın ticari olmasına gerek olmadan ilgili paypal adresi ile sitenize gelen kişiler paypala üye olmadan ödeme yapabiliyordular.Ancak yeni paypal hesaplarında bu özellik ne yazık yok.

Olay şudur: Ticaret yapıyorsunuz ve müşterileriniz sitenize geliyor bişiler satın alıyor ve paypal adresinize ödeme geliyor.

Benim Paypal adresim sitede kayıtlı ve müşteriler geldiğince ürünü seçerek paypal ile ödemek istiyorlar. Ancak kişinin paypal adresi yoksa ise Paypal adresim seçeneğini tıkladığında paypal bu kişileri Paypala üye olmasını ve sonra ödeme yapmasını istiyor.

Ancak bazı arkadaşlarımdan gördüğüm üzere bazı arkadaşların sitelerinde direk kişinin paypal adresi yoksa üye olmadan kredi kartı bilgilerini yazarak ödeme yapabiliyorlar.

Konuyu paypala sordum.Eskiden açılan hesapların bazılarında bu özellik oldugunu ifade etti.Bunun üzerine bende varsa bu tarz hesap almak ıstıyorum.
Müşteriler paypala üye olmadan direk kredi kartı bilgileri ile ödeme yapmalarını istiyorum olay budur.

Elinde bu şekilde paypal hesabı olan varsa satın almak istiyorum
iletişim skype [email protected]

ufuk333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Var ise ona göre konuşalım.Dediğim olayı anladınsa şayet.

HayallerParis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğin olayı bende araştırmıştım.ama hesaplarla ilgili olmadığını ögrendim bu yeni paypalda böyle bir şey yok.eski paypallarda vardı ama şimdi oda kalmadı.yani hocam anlıyacağın öyle bir hesap bulman imkansız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5