İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hesabı olan bana vb lisansı alabilirmi

Canimda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar tam 1 haftadır vb lisansı almaya calısıyorum bitürlü alamıyorum kendi paypal hesabından lisans alabilecek varmı 180 dolar olup bana lisansı alana 10 ytl fark verecem ilginiz için şimdiden tşkler iyi forumlar...

Canimda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin direk kredi kartından vermiyo paypal olması lazım benımde kredi kartım var ama alamıyorum yinede siz alabilirseniz lisansı bana alın 220 ytl veririm ilgin için tşkler...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartıyla alabiliyorsun. İstersen yakınlarından birisinin kredi kartıyla scripti kendi adına alabilirsin.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin direk kredi kartından vermiyo paypal olması lazım benımde kredi kartım var ama alamıyorum yinede siz alabilirseniz lisansı bana alın 220 ytl veririm ilgin için tşkler...

5 Tane Lisans aldım kredi kartı ile nasıl vermiyor. kendi kredi kartın ile alabilirsin

[email protected] eklersen yardımcı olabilirim. Herşey para Değildir.

StyL3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

paypal hesabı açıp 2$ verified edip paypal üzerinden kendi kredi kartınla alabilirsin. Eğer kredi kartından çekmiyorsa kredi kartının internetten alışverişe açık olup olmadığını bankana sorup gereken işlemi yaptırabilirsin. Eğer yapamazsan [email protected] eklersen yardımcı olabilirim.

LyLa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal hesabı olan biri bana yardımcı oLurmu

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
paypal hesabım var. onaylı ve kişisel.

fakat 180 dolar pp satan birisini bulursanız yardımcı olabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5