İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Hesabım Kısıtlandı Yardım Aranıyor

U

utkusoft

Misafir
Merhaba,

Bir websitesi üzerinden program satışı yapıyorum.ancak paypal hesabımı riskli olabileceği için kısıtladı.benden çeşitli bilgiler istedi.hepsini yolladım fatura,kimlik vs. Mail attım hesabım ne zaman açılır diye.gelen cevabın başı şöyle

"Online topluluğumuzun üyelerini korumak için sizinle yollarımızı ayırmak
zorundayız. PayPal hesabınızı inceledik ve sizinle iş yapmamızın büyük
risk içerdiğine karar verdik. Şirketinizin herhangi bir sorunla
karşılaşma riskini en aza indirmek için önümüzdeki 180 gün içinde
hesabınıza giriş yapmaya devam edebilirsiniz."

180 gün sonra çekebilirmişim parayı.bu kısıtlamayı nası kaldırabilirim.hesabımda 600 lira var ve bunu bir an önce çekmem gerekli.kısıtlamayı kaldırmaya yardım eden arkadaşa 100 lirasını vereceğim

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
180 gün diyosa yapabilceğin bişi yok..Ben de o miktara yakın bi miktar çektim paypaldan ama 180 gün sonra..180 gün diyosa geri dönüşü yoktur..

tolgahanklc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direk telefon ile ara müşteri hizmetlerinde türkçe destek var o yuzden aramaktan çekinme onlar sana yol göstercektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5