İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ile alışverişte para iadesi

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam, paypal vasıtasıyla bi script satın aldım, aldığım site 30 gün koşulsuz para iadesi taahhüt ediyor, eğer para iadesi istersem param paypal hesabıma mı girer yoksa kredi kartıma mı iade edilir. Daha doğrusu paramı paypal'e geri gönderdiklerinde paypal kredi kartımdan çektiği parayı geri yükler mi yoksa daha sonra harcanmak üzere hesabımda mı tutar?
Yardımlarınız için teşekkürler...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha sonra harcanmak üzere hesabında tutar

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman geri istemeye gerk yoq çıktı bi kere kredi kartından, sağol kardeş..

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de başıma gelmişti ebay'dan digital fot. mak. almıştım adam göndermedi makineyi sonra paypal'a bildirdim ertesi gün mail geldi paypal'dan 3 ay içinde paranız iade edilecek diye sonra 1 hafta sonra önce paypal hesabıma gönderdiler parayı sonra da anında kredi kartına (paypal hesabımda kalmadı para direk gönderdiler kredi kartına)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zamain ben de istiyim, verin len paramı geri die hehe sağolun cvp için..

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama para iadesi olayını paypale doğru bir şekilde anlatman , scripti aldığın yerin gönlünü alman gerekiyor. script satışı yapan firma çamura yatarsa ulu paypal karar vermek zorunda kalır kimin haklı olduğuna.

Q

quickbuck

Misafir
paypal e uye olurken yapılamaması gereken yegane şeyi(VISA/MAESTRO logolu debit kartınız ile üye olmak) yapm, sorun yok geri ödeme isteyebilirsiniz.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey halloldu zaten scripti aldığım yer koşulsuz 30 gün geri iade garantisi veren güvenilir biyerdi ( http://www.interspire.com ) geri istedim 1 gün içinde PAYPAL'a iade geldi PAYPAL'da hiç beklemeden kredi kartına geri yollandı, kredi kartımda iadenin görünmesi de 1 gün sürdü, araya hafta sonu girmemiş olsa sadece 1 günde alacaktım parayı, neyse böylelikle öğrenmiş olduk. Merak edenler için Paypalda Verify olduğum kart Garanti Bonus MasterCard. tşk. herkese..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5