İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ile Profesyonel Rank Seti Yapılır...(LuckyBoy Project Sahipten)

LuckyBoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu aralar bir fikir düşündüm hem benim işime yarıyacak ve hem de sizin işinize yarıyacak bir fikir ortaya attım 05.03.2013 tarihi itibaren Ücret ile Profesyonel Rank Tasarım yapmaya başladım eğer sizin bir forumunuz var ise eğer uygun ranklar ve güzel ranklar bulamıyorsanız ücret ile bana rank yaptırabilirsiniz biliyorsunuz ki beni tanıyan tanıyor bilen biliyor işim dolandırıcılık değil ve herkesde iyi bir rank tasarımcı olduğumu da biliyor eğer size ait bir rank tasarımımı yapmamı istiyorsanız Sadece 10TL Paypal ile ödüyebilirsiniz. İsteyene mobil ile de olabilir. 20TL den 10TL ye indirdik...

Eğer 10TL ye rank yaptırmak istiyorsanız özel mesaj atın veya da [email protected] ekleyip konuşalım.

Parayı sadece paypal aracı ile alıyorum...

Önceden yaptığım ranklardan bir kaç görüntü :

Forumexe ünlü popüler forumuna yaptığım rank , 2013 rank'ı şuan kullanılıyor. PSD si elimde
adminn.gif

co_admin.gif

s_mod.gif

mod.gif

acemi_er.gif

onbasi.gif

cavus.gif

bas_cavus.gif

tegmen.gif

ust_tegmen.gif

yuz_basi.gif

binbasi.gif

yarbay.gif

albay.gif

tumgeneral.gif

korgeneral.gif

orgeneral.gif

banned.gif

webmaster.gif

grafiker.gif

vs...

Ve genel halka yaptığım rank psd ise yayınladım bir çok forumda kullanılıyor... PSD si elimde
kksmd.png

klptl.png

kksnh.png

kksp4.png

kkspd.png

kkspm.png

kksqh.png

kksqt.png

kksqx.png

kksr5.png

kksru.png

kkss4.png

Ve 12 adet rank tasarımlarım yapım aşamasında...!

ve bir kaç maskot çalışmam bulunmakta.

Süper bannerlerim vs... iş yaparım!!!

ktrjp.png

İletişim : [email protected]
Paypal e posta : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5