İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Kabul Eden HYIP Sitesi

nalpagutt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar ,

Paypal kabul eden HYIP Sitesi keşfettim . Peki neden paypal ? Çünkü site scam olması halinde 45 güne kadar paramızı paypal geri ödeme seçeneği bulunuyor . Sitede bir çok yatırım seçeneği var . Ancak ben 45 gün'de en karlı çıkabileceğimiz yatırım ve para kaybetmememiz için size en uygun taktikleri vereceğim . Site bir'den çok ödeme yöntemi ile para kabul ediyor . Ancak biz sadece paypal ile ödeme yapacağız ki site kapanırsa paramızı geri alabilelim . . Ben Sisteme 50 $Attım . Yarında bir 50 atacağım .

Kazanacağınız oran günlük % 4.4 25 İş Günü Kazanacağız . Eğer %4.4 Kazanmak isterseniz minimum tutar 50 Dolar . Ancak ben ufak başlamak istiyorum derseniz günlük % 2 lik bir plan var . Bunun bedeli 10 $ . Ancak sizden reklama tıklamanızı istiyor . Ayrıca 25 iş günü sonunda ana paranızıda geri alacaksınız

Siteyi isteyenler benimle pm yada skype üzerinden iletişime geçebilir . Skype özellikle rica ediyorum çünkü taktik ve paranıza bir şey olması halinde geri almak için herkese aynı anda yardımcı olabileyim Paypal konusuna gelince 45 gün içerisinde elinize kargo ile gelmeyen tüm ürünlerde % 100 para iadesi alabilirsiniz . Bunun için 100 Hyip sitesinden sadece 1 tanesi paypal kabul eder . Buda onlardan biri . Elbet kapanacak . Ama biz akıllı oynayacağız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5