İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal & KrediKartı

B

besiktaslim

Misafir
online olarak kredi kartından para çektirmek istiyorum paypal la ilgilenmedim hiç oda bu mantık para yatıyor numara geliyor diye biliyorum ama kredikartından çekiyormuydu bilmiyorum.

bu servisi sağlayacak birisivarmı ??
elmas gunes paypal ile yapıyorsu 2 şekildede yapabilirse eğer güvenilir birisiyle bu konuda çalışmak isterim..

herkeze kolay gelsin

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu servisi yurtdışından alabilirsiniz. İsterseniz www.paypal.com 'dan, isterseniz www.2co.com 'dan bu hizmeti alabilirsiniz.

paypal.com'dan ödemelerinizi almanız için yurtdışından bir banka hesabına ihtiyacınız var. Eğer yurtdışından bir banka hesabınız yoksa, Türkiye'deki aracılara komisyon ödeyerek paypal'daki paranızın banka hesabınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

2co.com ise, banka hesabınıza parayı gönderiyor. Fakat en düşük 100$ olduğu zaman ödemenizi alabiliyorsunuz. 2co kredi kartı işlemlerinde biraz daha yavaş fakat daha fazla önlemleri var.

Kısaca bu şekilde bilgi verebilirim. Detaylı bilgi isterseniz, merak ettiğiniz yerleri sorabilirsiniz..

B

besiktaslim

Misafir
yok okadarına gerek yok burdan birisinin belli bir % ile aracılık yapmasından bahsediyorum.

kredi kartından çekilebilmesi önemli genelde banka havalesi ile olacak ama alternatifi olmalı...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman paypal kullanabilirsiniz. Paypal hesabınıza gelen parayı aracılar ile banka hesabınıza geçirebilirsiniz.

Paypal ile ödeme yapabileceğiniz bir deneme sayfası: http://www.sitelerim.info/pagerank_check.php?purchase (Bu sayfadaki "Paypal Buy Now" butonuna tıklayarak örnek bir sayfa görebilirsiniz.)

Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi