İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Limited Problemi !

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar boyle bir problemim var neden olmus olabilir? Ve paypaladan aylardir cevap bekliyorum adamlar tinlamiyo ?! Bana bir baglanti email numara fln verebilirmisiniz. bunlarin ist ofisi fln varmi, yada genel turkiyede bi yerde

Ekdeki resimler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
benim hesabımda bu şekilden dolayı kısıtlanmıştı , ingilizce bilen birini buldum paypal müşteri desteğini aradık yolladığımız evrakları kontrol ettiler hesabı aktif ettiler , elektrik faturası vs. fazla fazla eklemeni öneririm

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen neler ekledin tam olarak soylersen bende ekliyeyim yani ?!

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende email atdim tukce ingilizce donmedi adamlar hala ya, Tamam ozaman bende ttnet i yollarim kimlikde problem deyil yeterki aktif etsinler

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bide 1ci resimde gordunuz gibi kullanici cesiti Premier, bunu sonrada bi ark biseler yapti degisti. donate buttonu icin yapmisdik sanirim. onun bi zarari olurmu ? gelen giden paradan kesinti yaparlarmi yada aylik odemesi fln yoktur umarim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5