İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal limited yardim

zibidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$imdi bu salak paypal..

Your account access has been limited for the following reason(s):

Jun. 6, 2005: We recently received a report of unauthorized credit card use associated with this account. As a precaution, we have limited access to your PayPal account in order to protect against future unauthorized transactions.

Please contact PayPal Customer Service if any of the following applies:
You filed a chargeback because you never received an item from a seller.
You filed a chargeback because the item you received was significantly not as described.
You filed a chargeback because you thought the transaction was unauthorized but now you recognize it.
If none of the above applies and this chargeback is unauthorized, please verify your identity and that you own the credit card in question.

(Your case ID for this reason is PP-086-748-866.)

vs die bi$iler dedi gerekli adımları izledim sadece fax cekmek kaldı cektim ama ne cektim bo$ kagıt ne cekcektik..? Kredi karti Ektrasini nimi? anladim bi yardim ederseniz sevinirim...

ı$ık ve sevgi..

zibidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neymi$ ben anlamadım ondan yardim istedim paypal i babamım Kredi karti ile kullanıyodum oda iptal edilince böyle oldu...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zibidi kartın gecersiz durumuna dusmus o yuzden iptal olmus, yeni kart girisi yap!

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger' Alıntı:
zibidi kartın gecersiz durumuna dusmus o yuzden iptal olmus, yeni kart girisi yap!

:)

tam "kullanıcılara zibidi diye hitap edemezsiniz" şeklinde bir uyarı mesajı gönderiyordum ki ayıldım. (espri gibi bir şey oldu bu da valla...)

bu arada paypal'de bu tür bir sorun olduğunda yeni bir kullanıcı adı alınması mümkünse bunu tavsiye ediyorum. çok uğraştırılar..

saygılar..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah şu paypal tr banka hesaplarına ödeme yapsa ne de güzel olur

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka hesabı giris menusunde sadece amerikanın olmasi hic iyi deil :( amerikan bankasindan hesap actirma sansim war mı turkiyeden?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
:)

tam "kullanıcılara zibidi diye hitap edemezsiniz" şeklinde bir uyarı mesajı gönderiyordum ki ayıldım. (espri gibi bir şey oldu bu da valla...)

saygılar..

hocam, my nickname is drstranger :D ben hipokrat yemini ettim, forum tarihinde benim bir sineği rencide edecek sözüm dahi olmamıştır, olamaz. (belki eskaza kucuk tartısmalara takılmısımdır,) Amcamın ismi zibidi :D aslında zibidi bey diyecektim. Ben N'pim?

ii calısmalar arkadasım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5