İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Ödeme geri Yardım

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar benim vip hizmeti verdigim bir sitem var 3-4 defa başıma geldi. paypal ustunden ödeme alıyorum. müşterime vip hizmeti saglıyoru 1 ay boyunca 1 ayı bitince paypaldan geri cekiyor parayı bunu önleyebilmem için ne yapmam gerekir sizce? Sitenizi yeni keşfettim çok iyisiniz. yardımcı olursanız cok sevinirim Teşekkürler

cagdas26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not:hesabının business olması gerekiyor

paypal ödeme alırken acıklamaya bu bir dedicated hizmetidir yazılcak

diyelimki bu açıklama yazılmış ve kişi dolandırma eylemine girişmiş,
dispute açıldığında olay paypal çözüm merkezine gönderilmemişse

Mesaj yazma kısmı vardır bu kısmı geçin hiç yazmasanızda olur, aynı sayfada item kargo şirketi id yazma kısmı var bu kısmı açıyorsunuz ve

başlığa: This is not a service or item
Açıklamaya: This is not a service or item, this is dedicated rent payment from customer we already pay for him to datacenter and we are reseller we cant take back money from datacenter.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
not:hesabının business olması gerekiyor

paypal ödeme alırken acıklamaya bu bir dedicated hizmetidir yazılcak

diyelimki bu açıklama yazılmış ve kişi dolandırma eylemine girişmiş,
dispute açıldığında olay paypal çözüm merkezine gönderilmemişse

Mesaj yazma kısmı vardır bu kısmı geçin hiç yazmasanızda olur, aynı sayfada item kargo şirketi id yazma kısmı var bu kısmı açıyorsunuz ve

başlığa: This is not a service or item
Açıklamaya: This is not a service or item, this is dedicated rent payment from customer we already pay for him to datacenter and we are reseller we cant take back money from datacenter.
Siz bu şekilde bir çözüm bulmuşsunuz ama bunun ispatını paypal isterse, hangi datacenter ile calışıyorsunuz bunu ispat edin derlerse, o zaman arkadaşımız dolandırıcı durumuna düşer.

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar . konuyla ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim. bir kaç yerden duydum , bagış yoluyla ödeme almak varmış sanırım birde. o zaman geri çekemiyorlarmış parayı öyle birşey mümkünmü acaba?

beachturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar . konuyla ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim. bir kaç yerden duydum , bagış yoluyla ödeme almak varmış sanırım birde. o zaman geri çekemiyorlarmış parayı öyle birşey mümkünmü acaba?

ödemeyi kişisel borclu olunan ödeme şeklinde alırsanız geri çekilemiyor diye biliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi