İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal para aktarımı hakkında acil yardım

montecarlo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar tecrübesi olan arkadaslardan paypal hakkında yardım istiyecektim.

12.07.2010 da paypal hesabımdaki 100 doları fortis world kartıma aktardım.2-6 iş günü içersinde paranın gelecegi yazıyordu.Para türkiyedeki kredi kartı hesabıma geçti fakat banka beni arıyarak bu paranın herhangibir yasakpara sitesinden gelmedigine dair bir yazı istedi para transferi ile ilgili.acaba ne yapmam gerekiyor.paypala mail mi atmalıyım ?

yardımcı olursanız sevinirim.​

MaRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypaldan gelen ödemelerde zaten yanında "Paypal Asia Service" diye bir ibare var hocam.

montecarlo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ilk defa aktarım yaptım.sorunsuz türkiye hesabıma geldi para.ama banka anlamsız sekilde benden fax istiyor.istedigi fax dan bu paranın yasa dısı bir siteden gelmedigine dair.Paypal Asia Service ibaresi nedir ?

MaRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hmm kredi kartına olunca iş değişiyo tabi. Orda bi açıklama yazmıyo banka paypaldan işlem ayrıntısını alıp faxla yada benzersiz işlem numarasını söyle paypaldan sorsunlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5