İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Sorunları Sabit Başlık

X

Xman

Misafir
Paypal ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunu bu başlık altından paylaşırsanız, paypal konusundaki tecrübeli arkadaşların yorumları ile sorunları en hızlı ve en doğru şekilde çözebiliriz..

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
13 yaşındayım. Paypal almam için kredi kartına mı ihtiyacım var ?

Chipbayi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PAYPAL AÇARSIN AÇMASINA FAKAT PARA GÖNDERMEK İÇİN ONAYLI BİR PAYPALIN OLMASI GEREKMEKTEDİR BUNUN İÇİNDE KREDİ KARTIN OLMASI ŞARTIR FAKAT SANALKART VCC SATAN ARKADAŞLAR VARDIR SANA YARDIMCI OLABİLİRİM PM GÖNDERİRSEN.

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam merhabalar ben paypaldan uyelık açtım host aldım ve 14 dolar göndermem lazımdı.kredi kartı bilgilerimi girerek 14 dolar gönderdim ve ayrıca komisyonda alındı.Kartın onaylanması lazım.Şimdi sorum bu neden komisyon alındı.Kart bilgilermi nasıl silebilirim ayrıca hesabıma paypal nasıl ekleyebilirim şimdiden tskler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hocam merhabalar ben paypaldan uyelık açtım host aldım ve 14 dolar göndermem lazımdı.kredi kartı bilgilerimi girerek 14 dolar gönderdim ve ayrıca komisyonda alındı.Kartın onaylanması lazım.Şimdi sorum bu neden komisyon alındı.Kart bilgilermi nasıl silebilirim ayrıca hesabıma paypal nasıl ekleyebilirim şimdiden tskler

Hesabı onaylama işlemini yaptıktan sonra o komisyon ücreti paypal bakiyenize iade edilecektir.

Kart tanımlı iken kesinlikle paypal bakiyeye para çekme işlemi gerçekleştiremezsiniz ödemelerinizde vs. direkmen karttan çeker.

Ancak kart'ı kaldırıp forumlarda komisyonlu olarak satan kişilerden alabilirsiniz eğer kartınızı kullanmak istemiyorsanız hesabınızda.

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam tşk ederim vermiş olduğunuz bilgiler için mesela söyle birsey yapabilrimiyiz?

Örnek olarak paypala belirli bir miktar yükleyip ihtiyacımız olduğu zaman kullanmak ben mesela kredi kartından 2000 tl paypala yükleyip kredi kartı tanımlamasını iptal edip o yuklemıs olduğum bakiyeyi kullanabılır miyim.Kredi kartı lımıtım çok fazla guvenlık amaçlı dıyorum.

mrtcncgz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, paypal bozdurduktan sonra paramı göndermeyen birisine dispute açmak istiyordum. Fakat ben yanlışlıkla "Unauthorized transaction" yani yetkisiz işlem yapıldı diye dispute açmışım. Şimdi "Item dispute" açmam gerekiyor fakat, ilkini açtığım için bunu açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben parayı hesabıma aktardım iş bank hesabıma paypalda tamamlandı görünüyor ama hesabımda bir haraket yok sizce ne yapmalıyım?

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnşallah olur hafta sonu yüzündendir diye üstüne gitmedim bügün pazartesi bakacam artık.

erkin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba paypalım sınırlandı şöyle bir mail aldım, Sizden bilgi alana kadar hesabınız sınırlandı diyor.PayPal hesabınıza bağlı olan kredi kartında olağan dışı etkinlik tespit
ettik. deniliyor. hesap özeti sayfamdada kredi kartınızı tanımlayın diyor oysaki tanımlıydı hesabım. Bankadan kontrol ettim kredi kartımda herhangi bir anormallik görünmüyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor acaba ?

erkin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal benden bilgilerimi istedi kredi kartı ekstresi kimlik fotokopisi vs. Hepsini ekledim ancak hesabım iptal edildiğine dair mail aldım.Hesabıma girmeye çalıştıımda eskiden sınırlı hesap diyordu şimdi lütfen e-posta yada şifrenizi kontrol edin diyor.Hesabımda az miktar para vardı.Uğraşmak istemiyorum ama kalan 10$'ı kurtaramaz mıyım? Paypala mail attım silinen hesaplarla ilgili bilgi saklamıyorlarmış,ayrıca giden para konusunda da hiç bişey söylemediler ısrarla sormama rağmen.Akıl işi değil gerçekten bu paypalı kullanmak anladım...

yasarcay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ebay dan alış veriş için paypala ihtiyaç duyuyorum. Fakat kredi kartım yok. Dahası forumda her zaman güvenilir birinilerini bulmak zor para alışverişi için. Bulsam bile ödeme seçenekleri tutmuyor çoğu zaman hal böyle olunca. Aklıma şu soruyu sormak geldi. paypal hesabımıza kredi kartından ve takastan başka para yükleme yolu yok mu ?

alparslan_1147

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar paypal üyeliği almak istiyorum ve yapmak istediklerim uploaddan para kazanma ve benzeri sitelerden para kazanıp paypal adresime para göndermeleri ve paramı ziraat bankasından çekmek istiyorum ve paypal hesabımın onaylı olması gerekiyor galiba fakat ben kredi kartı kullanan birisi değilim sırf bunun içinde kredi kartı kullanmayı düşünmüyorum güvenli bir şekilde başka bir yolu yok mu bu işin ?

nazdrvioa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar
ebay.co.uk den bir adet ürün satışı yaptım 54 poundluk alıcı odemeyıde yaptı " Print postage label " secenegı cıktı tıklıyorum paypal 'a yonlendırıyor fakat paypala yonlendırdıgı gıbı karşıma " PayPal Gönderimi kullanılamıyor. Bu durumun verdiği rahatsızlık için özür dileriz. " bir hata cıkıyor alıcının gondermıs oldugu parayıda goremıyorum nerede yanlış yapıyorum acaba yardımcı olabılcek birisi var mı ?

OzgurGorgulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal hesabımda 10TL mevcut. Metin2'ye EP çekicem. Ancak ödeme sayfasına gelince kredi kartı bilgileri istiyor. Sorunuma çözüm bulabilir misiniz?

durmuscaglar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Network Solutions ' a odeme yapacagım ancak hesabımda para(dolar) olmasına ragmen
"Türkiye'de ikamet edenler PayPal bakiyelerini kullanırken yalnızca Türk Lirası kullanan ve Türkiye'de ikamet eden diğer kişilerle para alışverişinde bulunabilir." dıye hata alıyorum

Mert Aras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolay gelsin. paypal hesabımda param var fakat kredi kartım yok. odeme yapamıyorum. nasıl yardımcı olabılırsınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5