İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Sorunu?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar paypal hesabımı onaylı yaptım. Kredi kartımda para yok, paypalda 20 dolar kadar para var.

Para gönderemiyorum, paranın kredi kartında olması gerekiyormuş.

Karta aktar parayı desem 7.5TL işlem ücreti çıkatıyor. Benim ebaydan alacağım 2 ürünün toplam fiyatı 5$ zaten, bide ekstra 7.5TL işlem ücreti ödicez :)

Ne yapmak lazım acaba, varmı bu işin masrafsız yapmamızı sağlıcak yolu.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
PayPal yurt dışı ödemelerini kapattı. Maliyenin denetimine girdiği için yurt dışı kayıtlı PayPal lara sadece hesabınıza ekli kredi kartından ödeme yapabilirsiniz ya da hesabında kredi kartı ekli olan birine komisyon karşılığı yaptırabilirsiniz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çok kötü oldu benim için, ayda 15$ civarı ptc gelirim vardı, onunlada ebaydan ufak tefek şeyler alıyordum ne güzel. Artık paranında yarısı işlem ücreti altında gidicek herhalde böyle giderse.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için üstadım, +rep...

Eğer alternatif çözümü olan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5