İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal sorunum lütfen

serengete

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar paypal kısmında konu açamadım burası umarım doğru yerdir

ben paypal moneytransfer yada paypal bozdurma bu konular bilgim yok lütfen yardımcı olun

1 paypal bozdurmak isteyen kişiler görüyorum şimdi bunu yapmasının nedeni niye paypal eskiden tr bankalarına ödeme yapmıyordu ama artık yapıyor biliyorum yanlışmıyım ?

2 paypalda tam veriyfd olmak için sanırım extreme gelen numaramı yazmak zorundayım ?

3 paypalda üye oldum verifd yaptım orda banka hesap numaramıda tanıttım şimdi örnek bankamda benim 100 ytl m var bunun için paypalda bir limit bellirliyormuyum yoksa hesap numarasını girdiğim andan itibaren paypal ben 90 dolar göndercem desem hesabımdan çekip gönderiyormu

4 para gönderme eft gibi bekleniyormu yoksa anında karşı hesaba geçiyormu yada onay alınması gibi durum varmı benden mail yada bankaya talimat vermem gerekiyormu

5 alıcı kişinin paypal hesabı olması zorunlumu yoksa direk paypal hesabımdam istediğim hesaba gönderme yapabiliyormuyum alıcı kişinin paypal hesabına gönderme ile banka hesabına gönderme arasında bir zaman farkı yada formalite işlemi varmı

6 ben tr dışındaki kuzenime para göndercem ancak hesabım tr dışına kapalı bunun için bankadan hesabımı tr dışına açmam gerekiyormu

7 moneybokers sitesine baktım onlar kendileri hesapdan çekemiyormuş bankaya talimat vermem lazım mıs her işlemde bunu yapmak zorundaymışım paypalda böylemi yada üye oldukdan sonra direk çekip gönderen güvenilir bir site varmı

8 paypal dan dolandırıldım 450 dolarım gitti ama neyse 2 saatlık emeğimdi diyen bir arkadaş var
kuzum :) bu parayı nasıl kazanıyorsunuz bir yol gösterin lütfen

9 son olarak gitti gidiyorda güvenilir alış veriş adı altında şu var
alıcı malı alır onay verir para satıcıya aktarılır güzel alıcı burda risk altında değil ama tersi olursa ben malımı satcam alıcı malı aldı ama onay vermedi paramıda ben alamadım şimdi bunu gitti gidiyor nasıl önlüyor anlamadım

çok uzun oldu kusura bakmayın teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi