İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal tarzı sistem

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşlar kendi ödeme sistemimizi kurmaya ne dersiniz? tamamen biz Türklere ait olacak. diğer ödeme sistemleriyle tamamen aynı özelliklere sahip bu sistem için girişimci yatırımcılara ihtiyacım var.
sorularınız için: [email protected]

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam tr.st, mesajını okumadan önce bende bu konuda nasıl birşeyler yapılabilir diye araştrma yapıyordum. bankaların sanal pos hizmetlerini inceliyordum. nasıl bir çözüm önerdiğini öğrenmek isterim...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sistem bildiğimiz bütün sitelerinkiyle aynı. codeları buldum yaklaşık $5000 civarı birşey extralar hariç tutuyor.(1 yıllığına kiralanmış server buna dahil) sistem ingilizce ama türkçeye rahatlıkla çevrilebilecek bir yapıya sahip. benim aklımda 5-6 dil desteği olan bir site var. müşteri ödemeleri için eft/havale - para trasferi için e-gold, kredi kartı, netpay ve belki olursa paypal kullanmayı düşünüyorum. yalnız benim aradığım yatırımcılar kısa dönem için risk alabilecek büyük düşünen kişiler olmalı.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam tr.st, abi be, 5000$ çok değilmi. yani 8 milyarcık.... kısa vadede riske girebilecek adam, hele 8 milyar ile, bulman çok zor. ama kolay gelsin yinede... sana daha ucuz bir tavsiye... git yapı krediden bi sanal pos makinası için anlaş. bir seferlik 250$, dün gördün bunu. sonra kendi yazılımını kendin yaz, bir SSL sertifikası al, 100$'a. birde sunucu kirala, aylık 100$da ona ver. bence sen böyle birşey teklif et... çünkü ekstralar hariç 5000$ çok yüksek bir fiyat. tamam, 5 - 6 dil desteği ile oldukça kazançlı bir site haline gelebilir ama birde gelmediğini düşün. başka bir çözümün vardır mutlaka... hadi kolay gelsin... :)

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
yanlış anlama herkes bu forumda olayı aştı bende dahil ve herkes artık çoluk çocuk parası değil gerçek kazanc istiyor.ama google 'ı bile 100 bin usd lik bir risk yatırımıyla kurduklarını düşünürsek 5000 dolar tr için fazla.diyeceksin risk almadan para ortaya koymdan kazanc olmaz haklısın.inşallah ortaklar bulursun.

I

incognito_

Misafir
Bunun dediğiniz gibi gerçekleşebilmesi için öncelikle strompay, e-gold gibi firmaların Türkiye'de daha fazla kullanılır hale gelmesi lazım.

Bence sadece Türkiye'ye hitap etmeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5