İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Türkiyeye ödeme açmış ama bazı sorularım var ? Deneyen arkadaşlar baksın

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar paypal türkiyeye ödeme yapıyormuş artık kredi kartlarına yatırıyormuş parayı. Bu çok güzel buna çok sevindim açıkcası. Dolandırıcılardan kurtulmuş olacagız. Sorularım gerçekten açılmış mı diye değil. biraz inceledim. daha sistemi denemedim. deneyen arkadaşlar varsa deneyimlerinden faydalanmak istiyorum

1- Ödeme alan bu sistemi kullanan var mı ?
2- Visa kartı istiyorlar yapılan ödemeler hesabıma geçti diyelim. bu parayı alıp yiyebiliyor muyum. Yoksa sadece alışveriş için mi kullanabiliyorum ?
3- Ödeme alma süreniz ne kadar sürdü.
4- Bi süre kazansak hesabımıza para gelse yatırılsa bi süre sonra banka nerden geliyor bu derenin suyu niye geliyor der mi ?

sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- bir çok kişi var
2- kartın borç bakiyesi yoksa atmden cekiyorsun varsa banka blok koyuyor paraya
3- 5 günde
4- sanmam ama emin diyilim

teşekkür ederim power CMYLMZ adlı arkadaşım paypal hesabına girince withdraw var ordan credit card özelliğini seciyosun. Ama sadece VISA olan kartlara geçiyor para. Visa electron bile olmuyor.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
withdraw olayı yaklaşık olarak 4-5 aydır var sadece kredi kartına ödeme yapılıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
2-3 günde geçiyor, bankaya ne, nereden geliyorsa geliyor, banka benim finansal müfettişim değil ki. Alıp yiyebiliyor musun olayı bankaya göre değişiyor heralde, gidip vezneden alırsın. Nakit çekersen o gelen paraya sayıyor mu bir test etmek lazım.

acidmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Banka sormaz ama çok yüksek miktarlarda gelir varsa maliyecilerin gözüne takılabilir" diye düşünüyorum :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben deneyeceğim şimdi
20 dolar çekmeye çalışayım bakalım
giderse gitsin ne yapalım:)

Edit : 3 kart denedim. hiç birini kabul etmedi. ilginç. 2 tanesi Visa, Bir tanesi mastercard

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim arkadaşlar.
hiçbir sorun yaşamadım.
2 oldu kredi kartı ödememi paypalla yapıyorum hesap kesim zamanında.
maximum 5 iş gününde kredi kartı hesabınıza yatmış oluyor.
5$ felan kesinti yapıyor.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahsil olayına hiç girmedim favorites. hep kredi kartı borçlarımı yatırıyorum paypaldan. çekebilirmiyim bilmiyorum denemedim çünkü hiç sıfıra düşürmedim k.kartı bakiyesini

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben bir çok kere çektim paramı kredi kartına.Fakat dikkat etmeniz gereken şey kesintinin sadece 5 $ olmadığı.çünkü paypal $<->ytl kurunu normalden düşük hesaplıyor.500$ cektiniz diyelim burda size gelen paradan 18$ gibi bir rakam kesilmiş oluyor.

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu olan sadece 500 $ da 18 $ olsun yaa param gelsin de 20 de 30 da değilim banka daha fazla komisyon çekiyor ona bakılırsa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi