İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal Unverified Olayı

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar daha once paypalle calısmıyordum hic.Sonra bi deneyeyim dedim elime yuzume bulastırdım galiba.40€ luyk odeme geldi yalnız ben daha verified olmadıgım icin parayı kabul edemiyorum.Okudum verified user olabilmek icin kredi kartını giriyosun sonra ekstrede sifre oluyor onu girince oluyorsun ama bu islemler uzun surecek yani ekstre falan gelmesi.10 subata kadar kabul edemezsem odeme bosa gidecek bi daha gonderilme sansı da yok sanırsam.Bu odemeyi kurtarma sansımız var mıdır?Yani ne yapabilirim 10 subata kadar.Verified olmayı deneyecegim ama ekstre gelmezse veya ekstrede rakam olmazsa falan bissuru sorun olur.Uzun vadede tamam ama bu parayı acil olarak nasıl kurtarabilirim?

Tesekkurler.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayet paypal odemesi yapacak arkadas verified ise odemeyi bana yonlendirebilirsin. %15 komisyon ile ben de bankana havale veya EFT yapabilirim...

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para gonderilmeyecek zaten gonderildi hesapta odeme var ama alamıyorum.Onu kurtarmanın bi yolunu arıyorum.Diger odemelerde dedigin olabilir ama bu odeme bosa mı gidecek yani onun icin bir cozum arıyorum.Gelmis parayı yonlendirme gibi bisey varsa olabilir ama goremedim oyle bisey.

M

malatyasporlu

Misafir
aynı şey benimde başıma geldi 45 $lık bi ödemem çöpe gitmişti.. ben bayağı uğraştım bu küçük deneyimimden sonra sana diyeceğim 'Paranın üstüne soğuk bir su iç'

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse ya napalım.Bari 10 subata kadar verified olmaya calısayım olamazsam da canım saolsun.Cok saolun arkadaslar.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kısaca şu yolu izle:
1- parayı gönderene mail at durumunu anlat ve başka bir maile göndermelerinin mümkün olup olmadığını sor.
2- takaş işiyle uğraşanlardan biriyle irtibata geç (tr.st , referxchange , ayhan , darxis) onlardan mail istet ödemeler için.
3- unverified hesabındakı parayı reddet, ödmeyi yapan kişiye yeni maili ilet.
4- uygun bir komisyonla paranı aracılardan bozdur.

M

mfk_1868

Misafir
hocam benimde bir sorum olucak bu amerikada nasıl hesap actırıyoruz yani ne kadar asrafı var vs bi bilgi verirmisiniz?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet bankacılığı hesabın varsa çekilen parada anında o kodu görebilirsin. extreyi beklemene gerek kalmıyor böyle olunca

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam arkadaslar cok saolun ben bi deneyeyim bi sorun cıkarsa sorarım yine.

SiRReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
internet bankacılığı hesabın varsa çekilen parada anında o kodu görebilirsin. extreyi beklemene gerek kalmıyor böyle olunca
Anında değil Dönem için işlemler e 5 gun de yansır.

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 gun olsa bile sorun olmaz 10 subata kadar sure var.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha basit
paypal dan verify işlemi için 1.95 $ cc den kestir.
5-6 gün sonra telefon bankacılığı ile kesilen paranın nerden kesildiğini ve yanında ne yazdığını al. vermezlerse diret müdürlerini iste. yapılan harcamanın ne olduğunu görmem gerekli diye .
ödeme de yazan yer şu şekilde
PAYPAL ==== EX
gibi ==== yerinde 3-4 basamak bir sayı yazacaktır verify numaranda budur.
3 kez yanlış girersen cc bloke olur, açtırmak için 4-5 gün geçer
açtırmak için ise cc fotokopisi, kimlik fotokopisini göndermen gereki (fax ile)

O

OLTA

Misafir
arkadaşım 2 gün içinde verified olabilirisin

sen kredi kartını gir hesap özetinin eline gelmesi gerekmez,
internet bankacılığını kullanarak kredi kartı özetini incele bir-iki gün içinde oraya koyuyorlar.
ordaki numarayı yazacan!

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5