İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ve iş bank sanal kart ?

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
paypaldaki meblayı sanal kartıma gönderilmesi emrini verdim google araştırdım ve bir takıminsanlar sanal karttaki para sadece internette kullanılabilir denilmiş bunun yüzünden şuan 3buçuk atıyorum

ben bu paraya reelde ihtiyacım var bu para sanal karta geldiğinde kullanamayacakmıyım yani bankamatiğe gidip elime alacakmıyım lütfen yardım edin şuan işlem pending durumunda en azından iletişime geçip paypalın ödemeyi iptal etmesini söyleyim yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar acil durum sos :S

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
az önce paypalı aradım irlandadaki ofisinde bir bayanla görüştüm hiç bi şekilde verilen ödeme emri geri çekilemiyormuş yani parayı alsamda alamasamda ok yaydın çıktı :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
internetten altın al evine gelsin bozdur bu kadar basit :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla kullanamıyorsunuz. İş Bankası Müşteri Hizmetleri'ni (444 02 02) arayıp daha sağlıklı bir bilgi alabilirsiniz.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
evet bende paypal türk bankaları yokken işbank sanal karta gelen parayı çekememiştim.sonradan kredi kartı borcunda kullanmıştım.sanırım sonradan öğrendiğime göre telefon açıp sanal kartaki parayı mevduat hesabına aktarılabiliyor dendi. ben denemedim sonradan zaten paypal türk bankasını tr'yi destekledide rahat nefes aldık..

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ben şimdi en yakınımdaki bir iş banktan geliyorum... müşteri temsilcisinin anlattığına göre bu ayki kart borcumdan kesilicek üstüne kalan parayı alabilecem zaten her halukarda o kart borcunu her ay ödüyorum paypaldan gelicek paradan kesilmesiyle cebimden çıkmasının bir farkı yok.ama kesinlikle parayı borç kesilmeden alamıyormuşsun alırsan nakit avans yerine gçeiyormuş...yani faiz li çekiyorsunuz ki bunada gerek yok...

bu konu aramalarda buraya düşecek benim gibi konu hakkında bilgi eidnmek isteyen arkadaşlara rehber olacaktır eminim.bundan sonra banka hesabıma havale istetirim artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5