İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal verify dolandırıcıs [email protected]

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal verify dolandırıcısıdır kendisii...Türkcellden 7 TL karşılığında verify ediceğini söyler ama parayı gönderdikten sonra kayboldu

e-mail adresi:[email protected]
Telefon numarası:05312680575
verify için istediği miktar:7 TL

DOLANDIRICIYA DİKKAT EDİN..BENİ KENDİSİ EKLEDİ..SİZİ DE EKLEYEBİLİR..

DOLANDIRICIYA DİYECEĞİM: 7 TL YE ZENGİN Mİ OLCUCAN GERİZEKALI :alkış:

crypto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım yandı canını yakacağım.

evet arkadaşlar bende bugün aynı kişi tarafından dolandırıldım.tam 130 tl. eğer bu siteyi takip ediyorsa çok büyük yalnış içinde olduğunu söylemem gerek.derhal bana mailden ulaşsın ve parasını ödediğim şeyleri bana göndersin.yoksa sadece paraylada kurtaramayacak canını yakacağım kendisinin.sanırım yutdışında kendisi bu yüzden kurtaracağını sanıyor ama avrupanın herhangi bir ülkesindeyse bile kaçamayacak bu sefer.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ADam bi de e-mail adresini de değiştirmiyo...Şerefsize bak sen...

ozmiT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böylesi dolandırıcılar sayesinde bir birimize güvenemez olduk !:alkış: ayakta alkışlıyorum ! geçmiş olsun kardeşim

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hocam siz halen hesabınızı onaylatmadınızmı? Sanki sizinkini onayladım gibime geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5