İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PAYPAL YARDIM GEREK

orhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para Gönderdiler Bc. vc 'den Ancak Çekemiyorum Bi Yardımcı Olurmuusunuz ?

Kredi Kartı Vermem Şart mı ?

Banka Kartım Kayıtlı Ancak Hesabıma Sınırlandırma Koymuşlar

Nasıl Kaldırırım Bu Sınırlandırmayı?

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para Gönderdiler Bc. vc 'den Ancak Çekemiyorum Bi Yardımcı Olurmuusunuz ?

Kredi Kartı Vermem Şart mı ?

Banka Kartım Kayıtlı Ancak Hesabıma Sınırlandırma Koymuşlar

Nasıl Kaldırırım Bu Sınırlandırmayı?

hesabınızı kredi kartı ya da banka kartı ile onaylamadığınız sürece hesabınıza sınırlandırma gelebilir sınırlandırmayı kaldırmak için ise sizden genelde nufus cüzdanınızın önlü arkalı fotokopisini ama en sağlıklı bilgili paypal yetkililerinden alabilirsiniz.

orhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim Mesaj Yolladım Yetkililere Saçma Sapan Cevaplar Veriyolarlar Diyorlarki Kredi Kartını Onaylat Olur Ben Diyom Zaten Olmadığı İçin Başvurdum Ne Yapabilirim Ne Yapmam Gerek Sizce ?

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim Mesaj Yolladım Yetkililere Saçma Sapan Cevaplar Veriyolarlar Diyorlarki Kredi Kartını Onaylat Olur Ben Diyom Zaten Olmadığı İçin Başvurdum Ne Yapabilirim Ne Yapmam Gerek Sizce ?

18 yaşından büyükiseniz enpara.com dan alacağnız banka kartı ile paypalınızı onaylatabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5