İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Yerine VirtaPay En Geniş Anlatım! [25$ ve daha fazla kazan]

tercan46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Virtapay.com online para ve ödeme işlemleri, daha güvenli online hizmet satın alma ve daha kolay satış yapmak için geliştiriyor. Herkese açık yeni bir sistem. Bu özelliği ile PayPal veya AlertPay� a çok benziyor.
Virtapay.com� ye yeni katılan tüm kullanıcılar Earlybird olarak adlandırılıyor ve verilecek olan hizmetin tasarlanması esnasında fikir ve geri bildirimde bulunuyorlar.

BURADAN ÜYE OL

virtapay.png

VİRTAPAY NASIL BİR SİSTEM?

� Virtapay hesabınızı ücretsiz olarak başlattığınız anda kasanıza 25.-USD yükleniyor.
� Sistem tam olarak hizmete başlayana kadar Virtapay.com, hergün kasanıza yine 20.-USD yüklenmeye devam ediyor.
� Şayet sisteme tavsiyeniz yani davetiniz ile katılan olursa Virtapay, kişi başı 10.-USD daha kasanıza ekleniyor.
� Sistem 2011 de açılacak ve bu tarih öncesinde ücretsiz kayıt yapanlar, Virtapay� de bir çok ayrıcalığa sahip olacak.
� Bunun amaçlarından birisi de Virtapay.com açılana kadar sistemin iyileştirilmesine yardımcı olabilme ayrıcalığı tanımak.
� Böylelikle paybox.me şimdiki adıyla VİRTAPAY resmi açılışından önce hesabınızda yüzlerce yada binlerce dolarınız olabilir.
2011 yılında başlatılması planlanan gelişim aşamaları:

� Kişiden Kişiye para gönderme işlemleri,
� Tüm popüler alışveriş sepeti yazılım için ödeme işleme modülleri dahil Small Business entegrasyonu,
� Orta ölçekli iş entegrasyonu,
� Büyük Online Store entegrasyonu,
� Virtapay Hesabınıza bağlı olacak bir banka kartı,
� Bütün büyük dünya parabirimleri ile Exchange işlemleri�.
Şimdi Virtapay �a üye olarak kazancınızı biriktirmeye başlayabilir, daha sonrasında da bu birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

BURADAN ÜYE OL

REFSİZ ÜYE OL

PAYBOX.png

PAYBOX-2.png

Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-2.png

Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-3.png

alıntı​

O

Oron

Misafir
Biraz saçma bir sistem değil mi ?
Neden her gün hiçbir şey yapmadığımız halde hesaplarımıza 20$ yüklensin ???

darkmastek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üye olunca verilen 25 dolar ile siteden alış veriş yapyıorsunuz...
Haftaya ödeme almaya baslıyabileceğiz arkadaşlar...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
bu adamların kârı ne anlamadım ki. Acaba site üstünden mi alışveriş yapılıyor sadece. Yada sadece belli yerlerden mi alışveriş yapılacak. Var bunda bi iş ya.

H

halilarici

Misafir
:) Bak işlemlerini anlatayım.
Bu paralar gerçekte ellere verilmiycek.
Ama orda satış portalı var.İstediği alıp satabiliyorsun.
Benim işime yaradı.Bir çok şeyi eldee ettim :) Karı hiti

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ya ben 14 dolar virtapay a 10 dolar paypal yazıyodu aldım atmadılar :D

sonra uye ol 7 dolar dıyodu oldum 7 dolarım gelmedı nasıl bi iş bu :D

yalcoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten siteyi ilk açar açmaz da sanal para vs. şeklinde yazıyo bu sanallık böyle gider hit ten öteye de geçmez.salak değillerse tabi ben de açtım bi kaç gün önce 100 dolar olmuş her gün geliyo hiç girmesen bile çekilcek oldu diyelim durduk yere bu herifler bana nie 100 dolar versin dimi ama...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5