İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ???

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ahali;
Paypal alışveriş sistemleri hakkında birsürü şey okudum, birsürü araştırma yaptım ama hala aklım allak bullak. Acemi bir webmaster olsam bunu doğal karşılayacam ama, 6 yıldır bu işin içindeyim.
Kısaca sorunumu özetlemek gerekirse, Paypal alış-veriş sistemlerinin asp dilini destekleyen otomasyon kodlarını istedim, gönderdiler. Daha önceden orda var olan hesabım ile bankalara bi-ton para vermeden kendi alış-veriş formumu hazırlayacağımı belirttim, buna da oke dediler. Herşeyi hazırladım, yazılımım bitti, ancak sonra www.paypalsucks.com isimli adrese girince beynimden vurulmuşa döndüm.
Allah aşkınıza bana adam gibi bir yer önerin, www.ikobo.com' dan başka bildiğiniz bir alış-veriş sistemi pazarlıyıcısı varsa, yada paypal hakkında yaşadığınız iyi kötü ve varsa bi anlatın biliyim, kafayı yemek üzereyim...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

2checkout.com
paysystem.com
authorize.net

google da aşağıdaki kriterleri aratınca karşıya güzel sonuçlar geliyor:

"credit-card your-site"
"credit-card your-site gateway"

saygılar...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referxchange sağol dostum.
Google için verdiğin taktik çok iyiydi :D
İnan bir sürü yol denedim ancak çok fazla uykusuz kaldığımdan dolayı herhalde bunu akıl edemedim :D
Çıkan sonuçlar içerisinden bir değerlendirme yapıp, yazdığım otomasyonu tekrar değiştirmem gerekecek, ama sanırım buna değer.

Yardımların için teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5